Polacy - Lyon, Macon, Bourg-en-Bresse oraz okolice

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 85
Witam!Piszę po raz kolejny i mam nadzieję,że może tym razem ktoś się odezwie i wyciągnie pomocną dłoń.Pilnie poszukuję jakiejkolwiek pracy na sprzątaniu,opiece itp.Nie chce się dużo rozpisywać ale jestem w bardzo ciężkiej sytuacji i ta praca to dla mnie ostatnia deska ratunku.Proszę o odpowiedź.
Dawno mnie tu nie było a widzę, że są chętni na spotkanie :). Moje [gg] . Następnie możemy się wymienić numerami telefonów będzie szybciej.
Posłałem już Wam wiadomość na priva. Napisałem w sumie do 3 osób z tego forum. Jeśli będzie odzew to możemy się spotkać :)
...
hej hej, mieszkam w Lyon od niedawna i nie wiem nic o tym mieście, jeśli znajdzie się ktoś chętny do pogadania piszcie [email] , niestety nie mogę pisać na gg i zostaje mi tylko poczta. Będę bardzo wdzięczna.
Witam firmę everest i innych użytkowników tego forum jestem Bydgoszczanką mieszkającą w Lyonie od ponad roku czasu.
Pozdrawiam
Hej, hej:)
Witam wszystkich serdecznie.
Chciałabym nawiązać kontakt z Polakami mieszkającymi w Lyon-ie i okolicach.
Pozdrwiam wszystkich serdecznie. Mam nadzieję,że ktoś też jest chętny poznać rodaków;)
Mój [email]
Klaudia :-)
Wiatam chetnie poznam kogos z Lyonu,od sierpnia mieszkam w lyon 8 i zaczynam sie uczyc jezyka francuskiego,moze ktos chce wspolnie ze mna sie uczyc?albo po prostu pogadac, czy zrobic jakis wypad na miasto
A teraz z innej beczki,27 listopada o godz 10 mam spotkanie w pole-emploi,a poniewaz ja ni w zab po francusku pomyslalam, ze moze znajde tutaj kogos kto by sie ze mna wybral w roli tlumacza.Moja szwagierka mi pomagala,ale ona do poludnia pracuje i juz sie pytala i nie dostanie wolnego.moj email [email] mam nadzieje, ze kogos tutaj znajde,bardzo na to licze

Witam wszystkich ;) Mieszkam w Bourg en Bresse (01), jest ktoś, kto mieszka w pobliżu? Chętnie poznam rodaków. Pozdrawiam ;)
Hej Sylvie6 Ja mieszkam 25 km od Bourga moje [gg] :)
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2013 :) Życzę wszystkim i każdemu z osobna :)

Już za chwilę na niebie pierwsza gwiazda zabłyśnie

Niech Twe serce szczęście ciśnie

Niech śliczna choinka zaświeci

Niech promyk nadziei w Tobie wznieci

Niech kolędy zabrzmią w koło

Cała rodzina śmieje się wesoło

Będzie fajnie i serdecznie

Twa radość niech trwa wiecznie!
hey jesli ktos ma jakis pomysl na sylwestra prosze o kontakt [email]
Witam wszystkich, mam 23 i poszukuję pracy w okolicach Lyon. Moja dziewczyna jest na drugim roku studiów i ma wyjazd w czerwcu na rok do miejscowości Cluny tj, nie daleko Lyon. Bardzo bym chciał z nią wyjechać i poszukuję pracy w tych okolicach. Interesuje mnie każdy rodzaj pracy byle by się utrzymać z wypłaty. Znam francuski, angielski, niemiecki (wszystkie na poziomie początkującym), ogólnie to skończyłem Technikum Ekonomiczne, jestem z zawodu ,,Technik Ekonomista". Posiadam prawo jazdy kat.B,C (świadectwo kwalifikacji zawodowej - przewóz rzeczy). Pracowałem w różnych fabrykach na halach produkcyjnych, jako kurier, kierowca oraz od dwóch lat jako dekarz. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu pracy:) Mój numer tel 6[tel].
Witam wszystkich, mam 23 i poszukuję pracy w okolicach Lyon. Moja dziewczyna jest na drugim roku studiów i ma wyjazd w czerwcu na rok do miejscowości Cluny tj, nie daleko Lyon. Bardzo bym chciał z nią wyjechać i poszukuję pracy w tych okolicach. Interesuje mnie każdy rodzaj pracy byle by się utrzymać z wypłaty. Znam francuski, angielski, niemiecki (wszystkie na poziomie początkującym), ogólnie to skończyłem Technikum Ekonomiczne, jestem z zawodu ,,Technik Ekonomista". Posiadam prawo jazdy kat.B,C (świadectwo kwalifikacji zawodowej - przewóz rzeczy). Pracowałem w różnych fabrykach na halach produkcyjnych, jako kurier, kierowca oraz od dwóch lat jako dekarz. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu pracy:) Mój numer tel 6[tel]; [email]
Hej Hej :)
Znam Polską Fryzjerkę :) Bardzo sympatyczna i miła kobieta. Ładnie obcina włoski i koloryzuje:)
Serdecznie polecam:

NEW LOOK
SALON COIFFURE & ESTHETIQUE
73, COURS TOLSTOI- 69100 VILLEURBANNE
TEL. [tel]
E-MIL: [email]
Hey pracuję na terenie lyonu ,a zamieszkuję okolice Charly z miłą chęcią nawiązał bym jaki kolwiek kontakt poniewaz nudzii mi sie ! :D nie mam co robic w weekendy ;p. nr gg 1[tel]

pozdrawiam Dominik
Witam! Mam 21 lat, mieszkam w okolicach Lyonu (Sain Bel) od 9 miesięcy i chętnie poznam nowych ludzi do spotkania się przy kawie, piwku. Kontakt niestety tylko przez email: [email]


i również jak malutka22570 chciałbym polecić Salon fryzjersko-kosmetyczny Bożenki ;)

NEW LOOK
SALON COIFFURE & ESTHETIQUE
73, COURS TOLSTOI- 69100 VILLEURBANNE
TEL. [tel]
E-MIL: [email]
Witam serdecznie wraz z dziewczyną wybieramy się do Marsylii końcem kwietnia i zamierzamy wyruszyć stopem do Strasburga na Festival des Artefacts. Studiujemy i pracujemy w Krakowie wiek 23/24 lata, towarzyscy i otwarci na nowe znajomości. Chciałbym skorzystać z uprzejmości użytkowników mieszkających w okolicach Marsylii i Strasburga jak również na trasie pomiędzy tymi miastami w pomocy w znalezieniu ( bądź zaoferowaniu :) ) jakiegoś miejsca do spania oraz udzielenia wskazówek co do zwiedzania tych miejsc oraz pobytu tam. W Marsylii lądujemy w środę 24 kwietnia a w Strasburgu musimy być 27 kwietnia. Będziemy niezmiernie wdzięczni za jakakolwiek pomoc.

Chcielibyśmy po drodze zahaczyć o Lyon. Proszę o przydatne informacje na temat tego miasta jak się poruszać po nim, ciekawe miejsca itp. W zależności od tego czy znajdziemy nocleg będziemy w Lyonie 26 w piątek koło południa - jeśli znajdziemy to chcielibyśmy z samego rana w sobotę jechać do Strasburga. Może jakieś info na temat jazdy stopem z Lyonu w kierunku Strasburga ?
edytowany przez abiks1989: 28 mar 2013
Witam Serdecznie,
Poszukuje pracy mam 20 lat mieszkam niedaleko Lyonu. Jestem pełna motywacji. We Francji jestem od miesiąca i jestem na etapie uczenia się języka. Pracowałam jako kelnerka i sprzedawca. Interesuje mnie praca jakakolwiek np. w fabryce, opiekunka do dzieci, sprzątanie itd.
Proszę o kontakt na e-mail: [email] lub [gg]
Pozdrawiam:)
Witam.
Mam na imię Roman i mieszkam w okolicach Lyonu.
Poszukuję pracy na weekendy, jeśli ktoś posiada jakieś oferty to proszę o kontakt
na e-mail : [email] Dziękuję i pozdrawiam
Witam sylvie6, ja mieszkam od niedawna w okolicach Bourg en Bresse, mój mąż pracuje, ja nie, staram się nauczyć języka, nikogo tu nie znam z miłą chęcią spotkam się i porozmawiam przy kawce. Mój mail to [email] Pozdrawiam
Witam serdecznie. Z miłą chęciom poznam przyjaciela:) Mam 36lat, jestem miłą i sympatyczną kobietą. Mieszkam w Lyon-ie. Zainteresowanych nową znajomością proszę o kontakt e-mail: [email] Pozdrawiam serdecznie
Witam wszystkich mieszkamy w Bourg en Bresse jesteśmy para około 30 i szukamy znajomych z Bourga i okolic jak w temacie
nasz email to [email]
Witam wszystkich Polaków ! Przeprowadzamy sie wlasnie z chlopakiem do Grenoble , musimy :) delegacja z pracy. Będziemy tu mieszkać dłuższy czas. Właśnie jestesmy w trakcie poszukiwania pracy właśnie w Grenoble :) chętnie również poznamy stałych polskich mieszkańców w Francji. Jeśli mozecie mi pomóc , będę wdzięczna . Pozdrawiam serdecznie. Basia
Cytat: basia29
delegacja z pracy. Będziemy tu mieszkać dłuższy czas. Właśnie jestesmy w trakcie poszukiwania pracy

Delegacja z pracy, której dopiero szukacie?:)
podaje swojego maila
[email]
WITAM
7 SIERPNIA BEDE W Lyon i potrzebuje pomocy :) jade do chlopaka i nie da rady po mnie przyjechac bo bedzie w pracy. Musze sie dostac z jednego dworca kolejowego Perrache na drugi Part Dieu a nie umiem wogole francuskiego :/ potem musze kupic bilet do Montmelion bo tam wlasnie musze dojechac. przy okazji chcialabym toszke zwiedzic Lyon jak ktos byl by mily i uprzejmy pokazac mi chociz troszke miasta :) bardzo prosze o dopowiedz bede wdzieczna :) czekam na odpowiedz moj mail : [email]
Witam, jesteśmy rodzinką z 3 wspaniałych dzieciaczków, mieszkamy 25 km od Bourg En Bresse, z miłą chęcią poznamy nowych znajomych. moj mail: [email] pozdrawiam:)
Witam mieszkam z dziećmi w Meolans-Revel Są może jakieś osoby w okolicy do pogadania wypicia razem kawy:-)Czekam na jakieś wpisy
hej hej . mieszkam w Lyon. Szukam pracy najlepiej w polskiej rodzinie, poniewaz nie znam jeszcze jezyka. Interesuje mnie rowniez praca sezonowa. jesli ktos ma jakies namiary na prace bez jezyka francuskiego prosz o kontakt [tel], pozdrowienia
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 85

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka