Polacy - Lyon, Macon, Bourg-en-Bresse oraz okolice

Temat przeniesiony do archwium.
61-85 z 85
| następna
Hey jesli ktos mieszka w Macon lub okolicy chetnie nawiaze kontakt daniel [gg]
Hej ! Mieszkam w Lyonie i poszukuję pracy. Obecnie zajmuję się się dziećmi i sprzątaniem, ale szukam czegoś na pełen etat. Znam angielski i średnio francuskii, jestem pełna motywacji. Mój e-mail [email] Pozdrawiam
Podbijam
Cytat: piksiel
Podbijam

a sens takiego ruchu?
Witam. jak ktoś wraca na Swięta do Polski z okolicy Lyonu - Macon - Bourg-en-bresse w kierunku Wrocław-Katowice i ma jedno miejsce wolne to proszę o zostawienie wiadomości prywatnej.

Dzien wyjazdu od środy do piątku - dostosuję się. Za przejazd oczywiście zapłacę.
Witam , organizowany jest sylwester dla Polakow w Lyon dokladnie w restauracji na Décines . Bylby ktos zainteresowany ? Wiecej info priv lub tel [tel]lub [tel]

W menu miedzy innymi polskie dania jak i alkohol wliczony w cene , zapraszamy pary jak i pojedyncze osoby
Pozdrawiam .
Tomek .
Witam szukam osoby w okolicy Lyon co ma pojęcie o samochodach. Mianowicie szukam osoby która będzie współpracowała za wynagrodzenie finansowe . Do obowiązku takiej osoby było by robienie zdjęć samochodów uszkodzonych i wysłanie ją na e-maila ja wybieram samochody jade płace osobie za znalezienie i kupuje to auto więcej inf. Na [email]
Witam! Od niedawna mieszkam w Saint Symphorien d'Ozon pod Lyonem. Lubię aktywnie spędzać czas. Chętnie poznam Polaków mieszkających w pobliżu.
Witam,

Razem z mężem mieszkamy i pracujemy od prawie 2 lat w Bourg en Bresse, mamy po 30 lat i chętnie poznamy nowych ludzi z okolic do spotkania się przy kawie lub piwku mój mail [email]

pozdrawiam
Lui

edytowany przez lui1205: 21 lut 2014
Witajcie! Mam 22 lata, mój narzeczony pracuje we Francji ponad 2 lata, ściągnął mnie tu i od kilku miesięcy mieszkamy w Annecy. Ja niestety nie pracuje i nie znam języka. Gdybyście coś wiedzieli na temat bezpłatnych bądz nie tak drogich kursów dla obcokrajowców i daliście znać to było by super. Nie ukrywam, że szukam pracy i zależy mi na uzyskaniu wskazówek, informacji. Znamy tu też polaków ale Chętnie też nawiążemy nowe znajomości :) Mój kontakt, link do facebooka : https://www.facebook.com/kamila.grzesik.5 mój mail : [email] POZDRAWIAM
witam wszystkim
nazywam się Laureen i mieszkam w Lyonie, jestem pol Belgijka pol polka, mieszkalam w Polsce od 7 lat, musialam opuscic kraj zeby moc mieszkac z chlopakiem.

szukam a szukam polaków, ale nie moge znalezc, czy ktos mieszka moze w Lyon i szuka tez rozpaczliwie kontakt?????

pozdrawiam,
Laureen
witam wszystkich mieszkajacych LYON i okolichach:)za dwa tygodnie przyjezdzam do tego pieknego miasta poniewaz mam tam swojego ukochanego ktory jest francuzem... chetnie poznam nowych znajomych zeby spotkac sie i pogadac. mysle ze czeka mnie trudny okres nauka jezyka znam podstawy ale to niewiele. pozdrawiam wszystkich:)
To co organizujemy coś? 3 osoby są na razie zebrane :) Szukamy dalej :)
Witam. Dalej szukamy chętnych Polaków na organizację jakiś spotkań typu grill, piwko, spędzenie wspólnie czasu :) Pozdrawiam

Zauważyłem, że już nie można maili zostawiać do siebie na forum co jest głupotą i teraz będzie trzeba jakoś te maile wpinać w treść by moderator ich nie usunął :(


[email]
[gg]
Na razie mail do mnie przeszedł zobaczymy czy go nie usuną :)
Witam forumowiczów.
Mieszkam od miesiąca we Francji (30 km od Lyonu) i myślę, że czas poznać ludzi oraz znaleźć pracę. :-)
Jakby ktoś miałby ochotę skrobnąć to na @: [email]
P.S. Czy w tym roku też jakieś planujecie spotkanie?
Joanna
Hej jutro spotkanie Polakow w Lyon. Szczegoly na [gg] lub tutaj jak bede wiecej juz wiedzial
coś wiecej wiadomo na temat tego spotkania ???
Witam. Poszukuje znajomych w Marsylii. Mam 20 lat, przyjechalam tu aby studiowac oraz pracowac. Chetnie spotkam sie z jakimis osobami, ktore tak samo jak ja czasem chca pogadac z rodakiem. [email]
Witam. Dalej szukamy chętnych Polaków na organizację jakiś spotkań typu grill, piwko, spędzenie wspólnie czasu :) Pozdrawiam

Zauważyłem, że już nie można maili zostawiać do siebie na forum co jest głupotą i teraz będzie trzeba jakoś te maile wpinać w treść by moderator ich nie usunął :(


[email]
[gg]
Informacje
Ruszamy z powrotem z polskimi imprezami po udanym ostatnim eventie grudniowym . Przyponinam bylo nas 40 osob. Wszyscy juz wrocili ze swiat wiec czas na zabawe. Prosze zaprosic jak najwiecej osob aby moglismy ta grupke rozszerzac z imprezy na impreze. Albo podzielic ten link na polskich stronach . Tym razem syrius , na péniche ... Uwaga w sobotni wieczor jest bramkaz , wiec tenue correcte messieurs ;) ... Parkiet jest duzy wiec wszyscy sie pomiescimy i troche potanczymy ;) .... Adres 4 quai augagneur > duzy czarny péniche ... Czekamy na siebie przed clubem
Informacje
Ruszamy z powrotem z polskimi imprezami po udanym ostatnim eventie grudniowym . Przyponinam bylo nas 40 osob. Wszyscy juz wrocili ze swiat wiec czas na zabawe. Prosze zaprosic jak najwiecej osob aby moglismy ta grupke rozszerzac z imprezy na impreze. Albo podzielic ten link na polskich stronach . Tym razem syrius , na péniche ... Uwaga w sobotni wieczor jest bramkaz , wiec tenue correcte messieurs ;) ... Parkiet jest duzy wiec wszyscy sie pomiescimy i troche potanczymy ;) .... Adres 4 quai augagneur > duzy czarny péniche ... Czekamy na siebie przed clubem
Ostatnie takie spotkanie w grudniu przyciagnelo 40 osob :) zapraszamy
24 stycznia godzina 21.30 przed klubem. W razie pytan piszcie
Witam niedawno wprowadziłem się do Lyonu z kolega mam 22 lata jeśli są jacyś polacy prosił bym o kontakt na forum bądź e mail [email] Pozdrawiam Adrian
edytowany przez YoozeK: 14 sty 2015
Temat przeniesiony do archwium.
61-85 z 85
| następna

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka