Rozliczenie podatku

Temat przeniesiony do archwium.
Witam mam pytanie czy gdy pracowałem we Francji legalnie od października 2012 do stycznia 2013 roku zarabiając 1733,33 brutto czy musiałem się rozliczyć z podatku jeżeli tak czy nadal mogę?I jak to zrobić bo dzwonie po firmach rozliczające podatki zagraniczne to nikt nie rozlicza Francji. dziękuję za odpowiedz Tomasz
Witam,
mam znajomego księgowego i zapytam się:) Jak coś to mój e-mail [email] . Możliwe,że będzie chcieć więcej informacji.
Pozdrawiam Dominika;)
Nie moja działka zupełnie, ale na chłopski rozum jeśli zapłaciłeś podatek we Francji, to w Polsce już nie płacisz. Zasada unikania podwójnego opodatkowania.
http://www.finanse.mf.gov.pl/documents/766655/1153330/19750620_Francja_Konwencja_fr.pdf
do 13 Tomasz dlaczego chesz sie rozliczyc? musisz sie liczyc z tym ze zapalcisz 20% ......ale i z innymi konsekwancjami jak tego nie zrobisz
edytowany przez aniakl: 20 paź 2014
Morpheuss ten link jest w języku fran. a ja aż tak dobrze nie znam Tego języka :) ale dzięki
do; aniakl chciałem się rozliczyć bo myślałem że jakiś zwrot z podatku dostanę :D a jaki jest okres do rozliczenia? a gdybym tego nie zrobił to jaki urząd skarbowy będzie mnie ścigał? Pytam bo pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i pierwszy raz pracowałem na kontrakcie francuskim. dzieki
polacy nie rezydenci placa zawsze 20%podatku od zarobionych pieniazkow .
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie