potrzebna pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam goraco wlasnie sie przenioslam do nowej szkoly w ktorej jest jezyk francuski i mam problem musze dopowiedziec na kilka pytan a kompletnie jeszcze nic o tym nie wiem,jestem po pierwszych zajeciach i jak ktos moze mi pomoc to bede wdzieczna..
1.Presente ta journee habituelle
2.Parle de tes vacances:ou tu aimes partir,gu'est-ce gue tu fais, vas-tu a l'etranger?
3.Dis moi comment aller: a la gare, a la mer, au supermarche
4.Penres-tu gu'il fout trier les dechets? Que fais-tu pour l'envibonnement?
Korepetycje zaczynam dopiero od czwartku a sama nie jestem sama w stanie tego ruszyc..bede bardzo wdzieczna jesli ktos mi pomoze
nie chce byc zlosliwa i niemila; ale radze ci jak najszybciej isc na korepetycje i nadrobic program, dopoki nie jest jeszcze za pozno, a nauczycielka na pewno zrozumie, jak jej wyjasnisz sytuacje i powiesz , ze nadrabiasz program, sama tak kiedys mialam z lacina, ktora musialam nadrobic

« 

Kultura i obyczaje

 »

Brak wkładu własnego