Opis pokoju. Prosze o przetłumaczenie.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam
musze napisać opis pokoju. Bardzo bym prosił o przetłumaczenie mojego opisu po polsku. Byłym bardzo wdzięczny gdyby ktoś go przetłumaczył. Z góry dziękuje.

Mój pokój jest całkiem duży. Jest pomalowany na biało, a na podłodze leży szary dywan. Moje łóżko znajaduje sie obok drzwi. Nad łożkiem wisi kilka plakatów z koncertów. Łóżko jest pomiędzy drzwiami i oknem. Pod oknem jest grzejnik. Na oknach są zielone żaluzje. Obok okna jest biurko na który stoi mój komputer, a obok niego stoi kosz. Biurko jest brązowe. Na biurku zawsze leżą płyty CD i książki.Obok stoi krzesło. Na prawo od biurka stoi szafka w której są ubrania. Na szafie jest także wieża. Na prawo od szafy stoi komoda na której stoją ksiązki, budzik, płyty CD oraz zdjęcia z podróży. Komoda i szafka są czarne. Na prawo od komody stoi biurko na który odrabiam zadania domowe. Na biurku stoi niebieska lampka i czerwony kalendarz. W biurku trzymam podręczniki i zeszyty. Na ścianie obok jest bardzo duży obraz oprawiony w czarne ramy. W rogu pokoju stoją dwie gitary. Przed szafką stoją dwa brązowe głośniki. Na prawo od głośników na ziemi stoją trzy kwiatki. Na lewo od łózka jest telewizor na którym stoi moje zdjęcie z koncertu. Telewizor jest na stoliku. Na suficie wisi pomarańczowa lampa. Drzwi są koloru białego i jest na nich plakat.
Ma chambre est trčs importante pour moi. Elle est au deuxieme étage et elle a une grande fenętre par laquelle on peux voir le jardin énorme de ma mčre. Dans ma chambre, il y a un lit, une armoire, et un cactus. Il n'y a pas de tableaux, mais j'ai peint une formidable représentation de la battaille de Waterloo, parce que j'aime beaucoup les Anglais.
La chose la plus importante dans ma chambre est mon costume du gorille qui pend dans mon amoire. Il est tres grand, et il est courvi dans beaucoup de fourrure noire. Aussi, il a une bouche grotesque, avec rangée et rangée de dents. Ma grand-mčre me l'a donné juste avant s'a mort. Elle portait cet costume pendant que nous jouions aux charades.
Dans la nuit, j'ouvre la fenętre et tourne le commutateur. Alors, personne me apercevoit. Parce que ma famille habite dans la banlieue, le quartier ou ma famille habite n'est past tres bruit. Il n'y a pas des usines, et il n'y a pas de la vie nocturnes. Alors, per ma fenętre, je peux entendre les bateux qui porte les choses industriels d'un usine ŕ un autre.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie