Prosze serdecznie o pomoc ;> 10krotkich zdan

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Urodziłem się ... >
Ooo kolega widze dobry temat założył niech mu ktos pomoże mam podobne zdania ułożyć a nie potrafie je ułożyć niech mu ktoś pomoże pozdrawiam i licze na pomoc
zdania proste, mozesz sprobowac:P jesli nie to ja jak znajde czas blizej polnocy to Wam pomoge:) :P Pozdrawiam
Je suis ne le au (nie wiem jak date 28.09.1989 slownie napisac) vingt-huit zéro neuf mille neuf cent...
Il siècle six ans jusqu'au przdszkola
L'année ensuite jusqu'au podstawówki, se rendent bien...
Il podstawówce jusqu' au six ans
(nie wiem juz sam wiem ze to jest zle nie umiem prosze o pomoc)
Urodziłem się ... >< a 'ecole primaire j'ai appris six ans
Gdy miałem 13lat poszedłem do Gimnazjum.>< Quand j'ai eu treiza ans j'ai alle a gimnazjum
W Gimnazjum poznałem dziewczynę, była bardzo ładna, zakochałem się w niej, była to moja pierwsza miłość.>< a gimnazjum j'ai connu la famme, Elle etait tres joli, j'ai etaime, ete mon premiere amour
Chodziłem z nią na spacery do parku, kupowałem kwiaty. >< Elle est maintenant toujours avec moi et je l'aime beaucoup
Kiedy skończyłem 15lat przyszedłem do technikum Mechatronicznego, zawód ten mi się bardzo podoba, bo to jest moja pasja. Qunad j'ai fini quinze ans j'ai alle a technique? ..., le metier me plaire, C'est ma maladie
Chcę w przyszłości zostać Mechatronikiem. Je voulais L'avenir je etais la mechatronique

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia