Proszę o przetłumaczenie Przedstawienie planu lekcji, Opisać swoje upodobania szkolne, Przedstawić swojego idola

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam serdecznie. A więc proszę was o napisanie Przedstawienie planu lekcji, Opisać swoje upodobania szkolne, Przedstawić swojego idola

Francuski to nie moja najlepsza strona, dopiero zaczynam się go uczyć

A więc plan ma być przedstawiony tak:

W poniedziałek: J.Polski, Biologia, Geografia, Matematyka, Angielski, W-F, Godzina Wych.
We Wtorek: Biologia, Fizyka, Plastyka, Angielski, J.Polski, W-F, Matematyka
W środę: Francuski, Technika, Religia, W-F, j.Polski
W czwartek: Framcuski, j.Polski, Matematyka, Chemia, Angielski, Historia
W piątek: Informatyka, W-F, Religia, j.Polski, Matematyka, Historia, Fizyka

Opisanie swoich upodobań szkolnych:
(tutaj dokładnie nie wiem)

Bardzo lubię zajęcia W-F i informatykę

Przedstawić swojego idola:

Moim idolem jest Jackie Chan, urodził się 7 kwietnia 1954 i jest aktorem

Potrzebuje tego na dziś bardzo proszę ;)
Francuski to chyba nie najmocniejsza twoja strona, to chyba tak sie mowi....
Opisanie twoich upodoban szkolnych , ktorych sam nie znasz i to wszystko na dzisiaj
No comments and good luck
Myślałem że otrzymam tutaj pomoc... Co do upodobań szkolnych przypomniałem sobie po chwili bo pisałem na szybko! Widać że tutaj pomocy nie mogę oczekiwać ....

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie