WRAŻENIA Z OLIPMPIADY

Temat przeniesiony do archwium.
Już po olimpiadzie,ufffffff........
Jakie wrażenia??
Moja już druga olimpiada - baaardzo prosta. Po zeszłorocznej spodziewałem się ekstra-wyśrubowanego poziomu, a tymczasem miłe zaskoczenie. Mam nadzieję, że przejdę do II etapu. :-)
Wiesz,ja też byłam drugi raz,spodziewałam się synonimów czasów itd itp,a tu prosze
Całkiem gładko to poszło
Wyszlismy wszyscy w połowie czasu
Ja tez z chęcia pojechałabym na II
Zwłaszcza ze jest na UJ
Jaki jest limit na II etap?? 60%??
w takim razie ktos zna prog punktowy?
najpierw praca jest sprawdzana przez nauczyciela i wysylana do sprawdzenia przez kogos wyzej, czy tez moze prace sprawdza sie tylko raz, a wysyla sie ja tylko jako poswiadczenie?
Jeśli nic się nie zmieniło od dwóch lat, to było do zdobycie 120 pkt, a przejście do następnego etapu jest od 72 pkt (czyli 60% całości).

Praca najpierw była sprawdzana przez nauczyciela, a później przesyłana dalej do sprawdzenia i zaakceptowania (bądź nie :P) przez kogoś z organizatorów.
na uj? fajnie! moze za rok przejde;)
wiesz cos wiecej?
Moęcie opisać zadanka z olimpiady, tak z ciekawości co tam było:)Olimpiada, którą posłałam była z II-go etapu, dlatego ciekawi mnie co jest na I-szym, merci d`avance:)
1 - tekst o kuchni i pytania prawda-falsz
2 - dopasowywanie wyrazen z ich znaczeniem (typu etre d'accord - banal)
3 - przyimki wzgledne, partytywne itd
4 - dopasowanie pojemnika z zawartoscia:) np une tube + dentifrice
5 - wykreslanie niepasujacego slowa
6 - dialog o weekendzie
7 - slowotworstwo (utworzyc rzeczownik od przymiotnika, np haut - hauteur)
8 - gramatyka - wybor abc
9 - wstawianie slowa (np dans, en, pendant, aussitot que)
10 - krotki list o nieudanych wakacjach

wiem ze troche pokrecilam kolejnosc ale za duzy stres zeby wszystko spamietac;)
pisałam już to pytanie przed chwilą, ale pod tematem "olimpiada piszcie co wiecie", a jako że toczą się równocześnie na forum dwie dyskuje, pozwolę sobie powtórzyć to i tutaj:) Jakie wrażnia mają ci, którzy pisali wersję dwujęzyczną, tj B?
ja co prawda ucze sie dopiero 2 lata francuskiego, ale olimpiada byla baaardzo prosta, przktycznie to gramatyki duzo nie trzeba bylo umiec, duzy nacisk na slownictwo:) a max. ilosc punktow to 88, przechodzi sie jak sie ma 58:)
ja sie ucze 1 rok i tez uwazam ze nie bylo nic trudnego (taaak a pewnie nie przejde...)
W zeszłym roku zapowiedzieli etap II i finał dla naszego okręgu na UJ wiec pewnie sie to nie zmieniło
Jak myslicie,kiedy beda wyniki?
ja pisałam po raz pierwszy olimpiade i szczerze mówiąc myślałam ze bedzie o wiele trudniejsza. nasza psorka powiedziała ze wyniki beda już 25 listopada-- szybciutko:-)
NO i mam juz wyniki :)) Nasza pani nam sprawdzila i okazalo sie,ze z mojej klasy przeszly 4 osoby (pisalo 15) w tym ja :)))) Mialam najlepszy wynik - 79pkt/88 :)))))))))) Pozostale osoby, ktore wstenie sie zakwalifikowaly mialy w granicach 65pkt. Bardzo sie ciesze, ale troche mnie przerazaja wymagania do II etapu.... kto jeszcze przeszedl z woj. mazowieckiego? Z kim sie spotkam 15.01.06 (rano olimpiada, a wieczorem studniowka ;P) na UW? :))
btw. szkoda,ze nie ma olimpiady z hiszpanskiego
taa.u mnie przeszlo 5 osob,naturalnie ja.nie wiem ile punktow kto mial,bo jeszcze nasze psorki okrutnej sary kondor nie widzialam;]ale chetnie sie zmierze z geniuszami wszystkimi,to moze byc fajna zabawa.
Gratulacje dla wszystkich,którzy przeszli dalej:-)
Ja francuski mam dopiero jutro:-)
a ja tez dalej nie wiem:(
ja też pisałem ale nie zanm jeszcze wyników! Zdaje mi sie jednak, że nie preszedłem bo tak to sorka złapała by mnie na przerwie. A tak łatwa się wydawała :-)
Zakwalifikowałam się!!!!!!!:D
Pełnia szczęścia:-)
Trzymam kciuki za tych wszystkich,którzy jeszcze nie maja wyników:-)
bajecznie prosta :) przeszłam (w etapie szkolnym), ale jako dyżurna idiotka pozmieniałam dobre odpowiedzi na złe, w szokująco wielu pytaniach! zabijcie mnie. :/.
ja też przeszłam w szkole :D ale nie wiem czy biore udział w 2 etapie, bo to zalezy od liczby zkwalifikowanych czy cuś takiego... jakby co to jade do Poznania, ktos jeszcze?
youpiii i ja przeszlam gratulejszyn dla tych ktorym sie udalo...;) teraz piszcie co wiecie na temat 2 etapu.....
i mi sie udalo;D
byla banalna ale w zasadzie rewelacyjnego wyniku nie mialam...ledwo ponad 60...ale i tak mila niespodzianka
youpi:) przeszlam!!!
ile mieliscie mniej wiecej punktow?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Nauka języka