jak wygląda delf a1 ???

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć Wam;) Mam ogromną prośbe... mogłby mnie ktos uswiadomic? Chodzi o delfa a1... chciałabym go w przyszłosci zdac a nie mam pojecia na czy on polega i jaką partie materiału musze opanowac zeby miec pewnosc ze zdam??? Prosze o odpowiedz.... POzdROwiENia;)
ja tez prosze o podanie oreintacyjnej partii materialuy :D
na stronie www.ciep.fr macie przykład delfa A1 i on dokładnie tak wygląda zdawałam w styczniu nie jest trudny , zależy ile lat się uczysz podstawa to rozumienie bo do pisania to jest chyba jedno zadanie, a tak to rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu i krótki list, kartka. Natomiast ustne to rozmowa ogólna o Tobie, dialog z egzaminatorem np. zakupy w sklepie spożywczym, zamówienie w restauracji, u mnie np. to była cały czas rozmowa, która praktyczni nie dotyczyła tematów wylosowanych, tylko co lubię robić, czy byłam we Francji, co chciałabym robić w przyszłości, kiedy wejdzie Euro w Polsce itd. Powodzenia!!!
no ja ucze sie 2 roki w kalse z 2 godzinami. ale sam w domu posiwecam kupe czasu. teraz np mecze sie z 300 slowkami dotyczacymi ochrony srodowiska :P w czerwcu zdaje a1 i nic mnie nie powstrzyma :P pozdro
a ja mam pytanie od ilu procent czy pkt. zdaje się Delfa A1 ?? czy jest to ten sam próg jak na FCE z Anglikaa czy inny??

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa