DELF w Rybniku

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich;) czy ktoś zdaje w tym roku jakiś stopień DELFa w Rybniku? jak tam nastroje przed egzaminem? w sumie to już niecałe 2tygodnie do egzaminów;) pozdrawiam i życze powodzenia:)
witam , ja zdaje Delf B1TP 18 czerwca :) musze zaczac cos powtarzac, najbardziej boje sie pisemnego... to moj mail [email] i numer [gg] , pozdrawiam
no i jak ci poszło,dziś 18.06?
mam nadzieje ze dobrze, temat na pisemnym na szczescie nie byl zbyt trudny zobaczymy :) w poniedzialek
Odświeżam temat, gdyż mam pewne pytanie. Na stronie:http://www.af.rybnik.pl/ są terminy egzaminów DELF. Jednak jak rozumiem tylko pisemnych. Kiedy więc zdaje się ustny? Tego samego dnia czy kiedy??? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Patryk
Hmmmm, ja DELF-a zdawałam w Łodzi i tam część pisemna i ustna były tego samego dnia, w odstępie kilku godzin, to może w Rybniku też tak jest?;)
Dziękuję za odzew! A nie jest przypadkiem tak, że najpierw przed egzaminem ustnym muszą sprawdzić ten pisemny? Czy w takim razie zależy to od ilości zdających? I jeszcze jedno pytanie jeśli można? Czy zawsze podają tylko termin pisemnego? Proszę o odpowiedź najlepiej kogoś kto zdawał w Rybniku.
Patryk
ja zdawałam w Rybniku próbnego DELFa bo potrzebowałam szybko zaświadczenie, że mam jakąkolwiek znajomość języka:P ale koleżanka mi mówiła że i ustny i pisemny był w jednym dniu, tylko że pomiędzy nimi była przerwa ;)
Ale jak to jest? Po skończonym pisemnym mówią Ci kiedy masz się zgłosić na ustny, czy informuję telefonicznie?
Dostaje się tzw.convocation na DELF-a (ja dostałam pocztą tradycyjną, ale nie wiem, może na maila też przesyłają) i tam była data i godzina egzaminu pisemnego i ustnego;)
Chyba rozumiem.
Jest tak: Najpierw wysyłasz formularz i kopię wpłaty pieniędzy, potem dostajesz wezwanie na pisemny i ustny, a potem dopiero idziesz, tak?
Yyyyy, no wydaje mi się, że najpierw zapłaciłam, potem przysłali mi convocation, następnie pojechałam, napisałam, powiedziałam i zdałam;)
Już dostałem maila z AF z wszystko wiem.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
A którego DELF-a zdajesz?:)
A2
Aha:) To jak już będziesz po, opowiedz, jak Ci poszło :)
Et bonne chance! Tu réussiras sûrement!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa