Olimpiada 2013/14

Temat przeniesiony do archwium.
Heej, jest tu ktoś kto przystępował? ;)
Oui;-) Pierwszy etap był na prawdę spoko, zobaczymy jak dalej;) Ile punktów zdobyłaś/eś? ;)
Olimpiada z francuskiego, to nie powód, żeby zaniedbywać polski. Naprawdę pisze się łącznie.
NAPRAWDĘ przepraszam że nie jesteś w stanie zrozumieć mojej wypowiedzi przez ten błąd profesorze Miodku.
Ale olimpiada z francuskiego również nie polega na tym, by wykazać się znajomością języka jedynie na tyle, "żeby ktoś był w stanie zrozumieć", ale - aby osiągnąć jak najdoskonalszą poprawność, czyż nie? :)
Nie kłóćmy się :) mialam chyba okolo 85%, jak dla mnie to baardzo slabo.. no ale coz. I tak przeszlam dalej. Prog byl od 76% :) a jak u was? Zakwalifikowaliscie sie?
Czy ta wypowiedź na drugim etapie ma trwać 8 minut czy 8 minut z pytaniami komisji? Jak długie przygotowujecie te wypowiedzi? To mój główny dylemat związany z tą olimpiadą.
8 minut powinna maksymalnie trwać sama wypowiedź.

A tak w ogóle to proponuję wam zbojkotować tę dziadowską olimpiadę, uczciwość, uprzejmość i ogarnięcie organizatorów jest podobne do cech rozwydrzonych nastolatków z patologicznych rodzin.
Cześć. Wiecie może, jak to jest ze zwolnieniem kogoś z matury? Czy samo dostanie się do 3. etapu już to gwarantuje?
Jak Wam poszedl drugi etap?^^
Temat przeniesiony do archwium.