EMMAUS!?jade w ten wakacje na wolontariat

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 82
poprzednia |
do francji dokladnie do Angers.Czy ktos z was slyszal o tej organizacji?Albo byl na takim wolontariacie?Jak to wyglada bo jestem troche przestrasznona tym wyjazdem:(Ogranizacja nazywa sie Emmaus i jest ona w calej zach.europie.No nic jak ktos ma jakies doswiadczenia w tej dziedzinie to prosze o odpowiedz.dziekuje
BYŁAM Z EMAUSEM W ZESZŁYM ROKU W SAINT- OMER. BYŁO SUPER! NIC SIĘ NIE MARTW. DASZ NA PEWNO RADĘ
W EMAUSIE PRACUJESZ OD 8 DO 17.30. POTEM MASZ CZAS DLA SIEBIE. WYBIERZ PRACĘ W MAGAZYNIE Z UBRANIAMI. MOZESZ ZNALEŻĆ NIEZŁE CIUCHY:)
Czy ta organizacja ma swoja strone w necie? Tez niestety nic o nich nie slyszalam, a z checia czegos bym sie dowiedziala.
pewnie ze maja swoja strone.wejdz na google i napisz emmaus to wyslwtli ci sie tego bardzo bardzo duzo...jest jeszcze cos takiego jak program \"młodzież\"Moja kolezanka jedzie tego na rok za free do paryza.tez poszukaj.pozdrawiam!
Dzieki bardzo!!!! tez pozdrawiam!!!! pa!
a mozesz cos dokładniej?jak to załatwiłaś, itp
hej!ja jade z kolezankami do Pollestres(kolo Perpignan),moze ktos tam byl i ma jakies cenne wskazowki? strona do emmausa to: www.volontariat-emmaus.com,tam tez znajduje sie formularz zgloszeniowy
Ja tez jade tam! Tylko mam problem maly i prosbe - czy mozesz sie ze mna skontaktowac [email] i [gg] ?

Chodzi o to, ze posialem gdzies kartke z adresem heh Wiem, ze to nieduza miejscowosc i jakos trafie, ale wole go miec :]

Pozdrowienia,

Paweł
A dla wszystkich zainteresowanych - trzeba wyslac formularz zgloszeniowy, ktory jest na stronie internetowej. Mozna wyslac siecia, ale lepiej uzyc zwyklej poczty i wyslac go poleconym. I to wlasciwie tyle :) Im szybciej to sie zrobi, tym wieksza szansa, ze bedzie miejsce w wybranej miejscowosci. Jsli sie zacznie dzialas w okolicach stycznia, to wybor bedzie wielki.

Paweł
Hej!Czy Ktoś z Was moze jedzie na Emmaus do Bougival kolo Paryza w sierpniu? A moze ktos tam byl i powie jak tak wyglada praca? Dzieki z gory!
Mam kilka pytań do tych którzy byli na takim wolontariacie: kiedy trzeba zaczać załatwiać formalności, jak dobrze trzeba znać język, czy można sobie wybrać na jak długo się jedzie i i kiedy się jedzie, no i czy warto było;) Z góry dziękuję:):)
jakbyś sie czegos dowiedziala to daj znac, rowniez jestem zainteresowana wyjazdem tego typu do francji moj mail: [email] jesli ktos ma informacje na temat wolontariatu prosze o kontakt ze mna bo mam wiele pytan.z gory dziekuje za pomoc.pozdrawiam
Hej,rozumiem że już byłeś na tym wyjeżdzie,bardzo mi zależy na tym wyjeżdzie,dziś wysłałam zgłoszenie,zobaczymy czy dostanę.Chciałabym sie z Tobą skontaktować o ile to możliwe.Mój numer [gg] ,a msn [email]
Pytanko:kto był na wolontariacie w Angers?Na czym polegają tam obowiązki wolontariusza?Co trzeba tam robić?Jaki charakter pracy?I wogóle jak było.Ja mam zamiar pojechać własnie tam w sierpniu.
mój adres: [email] prosze o odpowiedź :)
troszke szukalam na ten temat ale nie ma to jak zapytac kogos kto byl, bardzo prosze o wszelki info na temat tej pracy
Czy ktos moglby mi podac namiary na Emmaus, jak moge tam aplikowac? Dziekuje z gory! :) moj e-mail [email]
Byłem w zeszłe wakacje w Emmus Lescar Pau (Pireneje Zach.) jeśli ktoś ma jakies pytania to chetnie odpowiem...
czesc. chce wiedziec cokolwiek.jak miejscowosc, jak praca, ludzie??? czy wszystkie koszty pokrywamy sami??
Prosze napiszcie cokolwiek o tym wolontariacie.Wybieram sie w te wakacje.
Jak praca..jak ludzie...i wogóle...
Witaj
Znalasłem Twój post na strone ,
wybieram sie do Pau bo w Polsce sytłacja mi się tak skaplikowala ze nie widze dla siebie miejsca , Daj mi jakies informacje jak sie zyje , pracuje jacy ludzie bede wdzieczny pozdrawiam Darek
[email]
Czy ktoś z Was jedzie może w tym roku na wolontariat Emmaus do Pau-Lescar? Chętnie bym pogadała. Mój mail: [email]
Pozdrawiam serdecznie
A czy ktoś z Was wysłał już zgłoszenie? Odpowiedzieli Wam coś?
Na odpowiedz trzeba troche poczekac, ale ja w zeszlym roku dostalam, wprawdzie zaszla mala pomylka ale byly to wspaniale wakacje w otoczeniu ludzi z roznych krajow i juz nie moge sie doczekac kiedy pojade znowu.
Polecam bardzo.
hej jesli ktoa chce jakies inf na temat wolontariatu chetnie odpowiem, ja bylam 8 razy i uwazam to za swietny pomysl na wakacje [email]
Chętnie napiszę do Ciebie w sprawie tego wolontariatu, zresztą bardzo chętnie bym pogadała, ew. na gg jeśli korzystasz
Pozdrawiam:))
Ja byłam w Angers i Toulouse, jak chcesz wiedzieć coś dokładnie to wyślij mi maila :)
I co jedziecie w tym roku?Gdzie i kiedy?
Cy ktoś się wybiera we wrześniu do Pau?
ja bardzo chcialabym sie wybrac
tylko jak dobrze 3ba ZNAC FRANC???????
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 82
poprzednia |