praca we frandji

Temat przeniesiony do archwium.
Heyka. w te wakacje chcialabym podszkolic moj francuski i przy okazji troche zarobic. dlatego tez chce wyjechac na ok 3 mies. do Francji. tylko ze mam jeden problem... przegladalam w necie oferty roznych biur organizujacych wyjazdy jako au pair i z tego co tam wyczytalam wynika, ze za taki wyjazd trzeba najpierw sporo zapłacić :/ Moze znacie jakies zaufane biuro albo osobe do ktorej moglabym sie zwrocic. mam 18 lat i troszke doswiadczenia z dziecmi, wiec nie powinno byc wiekszych problemow. a moze lepszy bylaby praca przy zbieraniu owocow. Doradźcie mi cos... Je vous remercie a l'avance
ja tez jestem zainteresowany praca we Francji, jesli macie jakies ciekawe propozycje lub jakiekolwiek to napiszcie [email] . tez chcialbym wyjechac w czasie wakacji na 3 miesaice do Francji, podszkolić moj francuski, zarobic, czy to przy zbiorach owoców, czy na zmywaku itd. czekam
A czemu nie do Disneylandu?
Zawsze mozna sie dogadac z rodziną przez internet i nie korzystać z biura au-pair. Wiele osob tak robi. Wchodzisz na stronke,zapisujesz sie, szukasz rodzinki, mailiki, rozmowa tel, chcesz podpisujecie umowe faxem i jedziesz! Tylko jako au-pair to raczej nie w celach zarobkowych;)
praca jako aupairki faktycznie nie jest zbyt wiele płatna. rodzina ci daje tylko tzw. kieszonkowe. Natomiast wyjazd na zbiory owoców jest lepiej płatny, ale cięzko sie tam nauczyc jezyka :)) szczegolnie jak sei jedzie z innymi polakami
wielkie dzięki. mam nadzieję, że coś znajdę.
Cześć mam taką malutką prośbe do Ciebie znasz może jakieś adresy maile itp do kogo mozna się zwrócić , bo tez chcialbym pracować we Francji i najlepiej jakby to były zbiory owoców, tylko że nie wiem do kogo i kto może pomóc w takim wyjeździe
kochani!!! prosze o pomoc. czy ktos z was pracowal w disneylandzie??chodzi mi o informacje takie z doswiadczenia, bardzo prosze o pomoc.
[email]
Ja tez bardzo proszę o jakiekolwiek informacje o pracy w Disneylandzie.
mam kolezankę która w tamtym roku pracowała w disneylandzie więc w przyszłym tygodniu podrzucę wam jej maila jesli się zgodzi
Czesc!
Chcialam zapytac o Twoja kolezanke tzn. o mailowy kontakt z nia poniewaz chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej o pracy w Disneylandzie albo np o zbiorach owocow we Francji. Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc.
Pozdrawiam
Karolina
moze podaj swego maila albo gg bo nie mogę na forum udostepnić jej maila
ok, nie przeczytałam jak się podpisałas, na pewno się odezwę
czy mnie tez moglabys przeslac.
[email]
pozdrawiam
Witam, ja rowniez jestem zainteresowana praca w czasie wakacji we Francji, najlepiej przy jakis zbiorach. Jesli ktos byl juz na tego typu wyjezdzie, zna jakies adresy, namiary gdzie i do kogo nalezy sie zwrocic, prosilabym o kontakt ze [email] .Z gory dziekuje za pomoc.Pozdrawiam
ja bylam ale na au pair. da sie to przezyc, a daje duzo taki wyjazd. i bylam tez przez takie prowork, na stazu platnym w hotelu. polecam
Prosze napisz cos wiecej o tym stazu w hotelu!! Z gory dzieki:)
niedługo wyjeżdżam do pracy w Disneylandzie w Paryżu, jeśli macie jakieś wskazówki i porady, to będę bardzo wdzięczna; a może ktoś z Was też się tam wybiera???
pozdr.
g.
[email]
hej, ja tez bym prosila o jakies info na temat wyjazdu do disneylandu !! mój mejl to [email]
nie znam stronek z takimi rzeczami, ale mozesz sprobowac popytac w biurach podrózy - ja tak wlasnie sobie zalatwilam wyjazd :)
ja zastanawiam sie nad disneylandem, ale dopiero skladam papiery. rozmowe mam miec chyba 7 kwietnia. a mozesz mi cos napisac o tej rozmowie. i ile czasu mija od rozmowy do wyjazdu?
staz
ja nie wiem czy to biuro sie jeszcze tym zajmuje bo w zeszlym roku to byla nowosc. biuro nazywa sie prowork. wystarczy ze wpiszesz ta nazwe do wyszukiwarki. placilo sie posrdenictwo. ja dostalam prace w hotelu na lazurowym wybrzezu. pracowalam ponad trzy miesiace.
jestem tak zadowolona ze ochote tam wrocic, ale sa jakies problemy z pozwoleniem na prace.
jesli w tym biurze nic ci nie poradzą, to są takie oragnizacje we francji. nie mam pod reka nazwy ale cos "buterfly - papillon".
i oni sie tym zajmuja
Mam jeszcze tyko taka malutka prośbe:)Możesz podać swojego maila bo mam kilka pytań dotyczących takiego wyjazdu do pracy do Francji bardzo mi na tym zależy, obiecuje że nie użyje tego maila do złych celów:)
hejka.... mam pytanko jak zalatwilas sobie ta prace w disneylandzie bo tez wlansie mysle nad tym
nie zalatwilam jeszcze. jak na razie to zlozylam aplikacje.smialo probuj bo na stronce przeczytalam ze przyjma 150 polakow.
i najpierw sie sklada w biurachj pracy papiery a pozniej wybrane osoby ida na rozmowe
Witam!
czy ktos wie gdzie mozna znalezc jakies oferty pracy sezonowej przy zbiorach??bede bardzo wdzieczna.Potrzebuje pieniedzy zeby kontynuowac studia.moj mail to [email]
dziekuje za jakiekolwiek informacja
Witam,ja też chcę pojechać do Francji na zbiory,planuję pojechać w ciemno bo znam trochę francuski,razem z chlopakiem,jesli ktos chce sie do nas dolaczyc lub ma jakies info na temat zaufanej agencji ktora takie wyjazdy oferuje prosze o szybki kontakt na [email]
Temat przeniesiony do archwium.