EMAIL we Francji

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, mam pytanie gdzie można założyć konto email na jakimś dobrym francuskim portalu, serwerze itp, ale takie żeby działało w Outlooku bądź w Mozilla Thunderstorm, słyszałem coś o free.fr, albo wanadoo, ale jakos nie moge zalozyc tam konta :/ i chyba nie jest ono dobre, jest tez strona francuskiego radia Skyrock.com i tam tez widze mozna zalozyc konto, ale chyba jest ono platne.

Pozdrawiam! :)
gmail
Naprawde nie znacie jakiegos serwisu? :) A moze mi ktos przetlumaczyc mniej wiecej regulamin na http://www.skyrock.com/skyauth/skyauth-server/register.php czy jest to darmowe?rnrnPozdrawiam.
a hotmail.fr cie nie interesuje ?
A musi być francuski? Wg moich doświadczeń najlepsza pczta to gmail, jest we wszystkich językach i dobrze wspólpracuje z Thunderbird. Można też do niej ściągnąć taki malutki programik gmailnotifier, kt sie lokalizuje na pasku i otwiera Ci skrzynki na serwerze poczty, ma cały szereg róznych fajnych opcji, też korekta w dowolnym języku i ogromną pojemność. Trzeba mieć zaproszenie, ale to nie problem - chętnie Ci wyśle. Francuskie tenchnologie sa na ogół bardzo do tyłu i jak nie ma niezbędnej potrzeby , to lepiej z nich nie korzystać

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa