"Là où je pars"

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Wiecie może skąd można ściągnąc piosenki Emmanuela Moire z albumu "Là où je pars"? Nie chcę żeby ktoś czas marnował na wysyłanie, tylko adres, strony czy coś w tym stylu.( Ale jakby ktos miał i chciałoby mu się przysyłac to [email]
Ps. Jak wam się podobyał w Sopocie? Moim zdaniem był boski. Szkoda, że Feel zgarnęło dwie niezasłużone nagrody... Ale można się pocieszac, ze Emmanuel był na drugim miejscu :D
Witam :-)

Jeśli chcesz płytkę Emmanuela to zapraszam na chomika mojej kumpeli...na stronie

www.chomikuj.pl i wpisać nick właściciela chomika, w tym przypadku - regina_delle_farfalle

Pozdrawiam serdecznie

P.S Z tym Sopotem to szkoda słow :-((
Manu moim zdaniem nie zawiódł, ale jury bardzo!!!
merci beaucuop :D

No tak. Feel musiało wygrać 'przez te oczy'. Kurcze, co oni chcą Manu tez ma ładne oczy!
sorry, literówka oczywiście merci beaucoup ;)
A to Polska właśnie! Organizujemy międzynarodowy festiwal i sami sobie przyznajemy nagrody... Pomijając więc uprzywilejowaną pozycję Feela - można powiedzieć, że wygrał Emmanuel;-) Naprawdę, duże uznanie dla niego!
za rok żadna zagraniczna gwiazda do Sopotu nie przyjedzie. A jury jak widziało wyniki głosowania publiczności to mogło przynać nagrodę komu innemu.. no i wiele osób ze świata szołbiznesu wypowiadało się później, że to Moire'owi się należało.
Co można na to poradzić. Polacy lubią sami sobie dawać.
Tak przy okazji spytam skąd można sciągnąć muzykę Victori Petrosillo? Spodobała mi się jej piosenka z Herosów, ale przez żaden program nie mogę jej znaleźć.
na bear share jest :)
jak dla mnie Emmanuel jest zwyciezca ;) ale to co sie wydarzylo w sobote na tym festiwalu to istna zenada :/ Feel moze i mial fajna piosenke ale nie na tyle fajna zeby zajac pierwsze miejsce, Emmanuelkowi nawet do piet nie dorasta :P,Moire byl po prostu bezkonkurencyjny, to byl swietny wystep :) bo po 1.świetnie spiewa na zywo (nawet bardziej podobalo mi sie to wykonanie niz to prezentowane w radiu) a co niektorych wykonanie na zywo bylo juz mniej sympatyczne niz wersja radiowa przykladem moze byc September :]
2.Emmanuel wykonywal swoj utwor z wielka radoscia (przynajmniej tak to wygladalo)widac bylo ze sprawialo mu to wielka przyjemnosc,spiewal z wielka pasja a nie jak czasami wyjdzie jakas gwiazda zaspiewa tak "na odwal sie " i pojdzie

reasumujac : naszemu polskiemu jury sloń nadepnal na ucho, no ale coz przeciez to Polska a u nas wyszstko sie moze zdazyc..... :D
Emmanuel był, jest i będzie super, ma cudowny głos i dla mnie to on zajął 1 miejsce, a nie jakieś tam feel :-)
Zgadzam się !

Bezsensu jest zapraszać zagranicznych gości i przyznawać nagrodę polskiemu zespołowi. Jeśli już tak abrdzo chcieli to zrobić to mogli podzielić nagrody na wykonawców polskich i zagranicznych. Czy to miało być udowodnienie zagranicy,że i tak jesteśmy lepsi?

Jestem przekonana,że słowa "Chodź tu do mnie,poczuj się swobodnie" potrafi wymyślić każdy z nas,i to nie wspinając się na wyżyny swojego intelektu.

I zastanawiam się czemu ludzie na to głosowali: z czystego patriotyzmu,z niezrozumienia tekstu w innym języku czy z racji melodii?

...
I tak wszyscy wiemy doskonale, że Emmanuel był naj naj najlepszy :) Jako jedyny z wykonawców potrafi śpiewać i robi to z wielką pasją :) ma cudowną osobowość, jest taaaki słodki, no i nie ukrywajmy, przystojny ;). Śpiewa piękne, mądre piosenki, po prostu ma talent. Bezapelacyjnie il est le meilleur, toujours !

buziaki dla wszystkich fanów Emmanuela :)
dokładnie...
popieram przedmówców..
Dokładnie tak jest! To był niby międzynarodowy konkurs, a wyszło na to, że tamci to tylko goście poza kategorią...Nigdy nie zrozumiem sposobu myślenia organizatorów i jury :-( Wstyd zwyczajnie, że mdławy Feel polski nagrodzony dwa razy!!
Takich wykonawców, z takim głosem jak ten gość z Feel to jest sporo naprawdę, a czy wielu tak śpiewających na żywo jak Emmanuel?? Nie sądzę :-)

P.S Nie czytajcie relacji z 2 dnia Sopot Festival na onecie, bo się tylko zdenerwujecie...tam Manu niby wg piszącego ( co się podpisać nie raczył ) gorzej napisaną piosenkę !! Daje do myślenia, bo chyba nie o tekst chodzi?|( który przewyższa również inne )..jeśli o muzykę ( nuty ) to w takim razie jestem skłonna stwierdzić, że ten piszący relacje dziennikarz to bałwan z rodu przedstawicieli radia Zet!! Co to tylko hity w stylu do góry rączki i razem kiwamy się teraz wszyscy w rytmie dicho!! Ulalala...nawiasem mówiąc Pan z Radia Zet chyba zawęził jeszcze bardziej swoje horyzonty...bo jeśli wg niego nie jest mocną stroną francuzów piosenka i mają pozostać przy kuchni wg niego...to chyba upewnił mnie w twierdzeniu, że Zetka to radio dla plebsu, ot co...Garou i Celine Dion bowiem to nie wszystko, ale co może wiedzieć taki ignorant kompromitujący się swoimi wypowiedziami świadczącymi jedynie o braku kultury i niewiedzy.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Dobrze, że jest więcej ludzi nie dających sobie wciskać kitu...miło, że wielu posiada jeszcze swoją własną wrażliwość muzyczną :-)

:*
W folderze Emmanuel Moire można ściągnąć tylko 3 jego pierwsze piosenki, reszta linków nie działa...
Gondzia podesłałem ci tą piosenkę:)
A mi udało sie dziś ściągnąć wszystkie piosenki Emmanuela z tej strony ;-)

Ola
Ale numer!

Jak podaje Onet.pl, zwycięski otwór polskiego zespołu Feel w Sopocie (zarówno Bursztynowy Słowik jak i Słowik Publiczności) to plagiat! Posłuchajcie sami:

Ich utwór:
http://teledyski.onet.pl/10172,2399656,teledyski.html

A tutaj piosenka, z ktorej sciagneli:


Do poczytania na Onecie:
http://muzyka.onet.pl/10174,1600293,newsy.html

Ewidentny plagiat! Już po pierwszch taktach to słuchać...
Z przykroscią informuję, że niepotrzebnie się trudziłeś-piosenka nie działa. Nie moge jej otworzyć żadnym programem, ale dziękuję ;)
To Polacy już nawet takiego badziewia nie umieją sami wymyślić? To znaczy, że źle jest z polską piosenką, a nie z francuską. :?
Nienawidze tej piosenki. Ma taki beznadziejny tekst. Emmanuel był fajny fakt. A co sądziecie o Thierry'ym Amiel'u? W tej kwesti pozostaje niezdecydowana, bo piosenka była dośc dziwna. Przynajmniej plus, że to nie techno, ani discopolo.
Thierry mial rowniez ciekawa kompozycje a przynajmniej choc zeczywiscie nieco dziwna ale na pewno jest to lepszy utwor niz Feel :] a jesli sluchacie radia Zet to teraz jest nowy program 5 hitow po piatej i tak sobie weszlam na stronke gdzie jest lista tych pieciu hitow i juz od kilu dni zespol feel jest na pierwszym miejscu...zalosne :] ale mozna podawac kandydature innej piosenki ktorej nie ma na liscie aby wspiela sie na szczyt(oddajac tym samym swoj glos) i ja tak od wczoraj juz po kila razy :D glosuje na Emmanuela - Ca me fait du bien :) a co jemu sie nalezy pierwsze miejsce chocby na liscie przebojow ,jak mu Feel sprzatnal z przed nosa slowika, wiec Was tez serdecznie zapraszam do tego glosowania bo sama to chyba nie dam rady ;)POMOZCIE ;) !!

oto link do tej strony http://www.radiozet.pl/konkursy.php?id=103
Ale to nie to samo, co Manu:)))) On to dopiero pokazał jak powinien zaprezentować sie prawdziwy artysta, na takim festiwalu. pokazał klasę i to jest najważniejsze. jego płyta jest wspaniała:))) już można kupić:))))) od kilku dni chodzę cały niemal dzień z odtwarzaczem i słucham, ale te utwory nie mogą, po prostu nie mogą się znudzić. Osobiście nie uczę się francuskiego, ale ten język bardzo mi się podoba i kto wie co przyszłość przyniesie;) ale nie trzeba rozumieć słów, żeby zakochać się niemal w tych piosenkach.pozdrowienia dla fanów
Salut:) Też zagłosowałam na naszego Emmanuela:))
tej płyty słucham codziennie(od listopada, bo wtedy wyszłą we francji) na zmiane z Christophem Mae i Le roi soleil...i nie nudzi mi się :)
Ja wchodzę na tą stronę co podaliście,żeby zagłosować na Emmanuela to mi nie wchodzi... :/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.radiozet.pl/konkursy.php?id=106

Tu się głosuje na pana Moire ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Ici on parle français

 »

Pomoc językowa