tajemnicza piosenka

Temat przeniesiony do archwium.
Mam problem. Ostatnio widziałam teledysk świetnej piosenki śpiewanej przez przystojnego bruneta o ciemnych oczach. Może mieć ok. 18 lat. Klip widziałam na 123sat, a tam nie ma napisów :( Otóż jest pokazane jak chłopak jedzie samochodem, ogólnie porusza się po jakimś mieście, potem łapie stopa w takim czarnym płaszczyku ;) śliczny uśmiech. Piosenka ogólnie nie za szybka. Proszę, jeśli nasuwa sie wam coś na myśl - piszcie!
Jedyny przystojny brunet o ciemnych oczach ktory przychodzi mi na mysli to Gregory Lemarchal:)
Rowniez o nim pomyslalam..
i chyba jedyny który wygląda na 18 lat :)
jak na kogos,kto nie zyje, calkiem niezle sie trzyma ^^
ja bym powiedziała, że Damien Sargue "Quelque chose pour quelqu'un" ale mogę się mylić...jak kręcił teledysk to miał 23 lata :P
no i ma czarny płaszcz jak się nie myle :P
Macie rację! To Gregory Lemarchal. Dzięki wam bardzo :)
Ktoś napisał, że nieźle się trzyma, jak na kogoś, kto nie żyje... Njpierw myślałam, że to żart... sprawdziłam. Znam go jedynie z dwa razy obejrzanego teledysku, a kiedy zrozumiałam, że pół roku temu zmarł... po prostu nie mogłam powstrzymać łez ;(
Jak to ktoś pięknie ujął: może Bóg tworzy swoją orkiestrę i potrzebny był mu wokalista...
Jak ktoś zapyta kim jest Gregory - odpowiem: był niebiańsko przystojnym francuzem o anielskim głosie...
pisze bo bardzo chciałam byście mi pomogli..jakoś ok.1997 roku słyszałam piękną piosenkę po fransucku, jej słowa leciały mniej więcej tak: "toma nua lo la kope sona sali mili ju basi te vas te vasi seka nutoli kola papalisan desi" itp..mam mowila ze ta piosenke spiewa francuska ksiezniczka..mialam to na kasecie ale INTELIGENTNA SIOSTRA mi starla i teraz nie mam pojecia jakbym mogla to znalezc w internecie bo nie znam języka francuskiego i nie umiem znaleźć np.po słowach:(może ktoś kojarzy kto mógłby to śpiewac, tzn jaka kasiężniczka w 1997 roku nagrała piosenkę która doszła do polski. nie wiem czy to było u nas znane czy nie..ALE PIĘKNE BYŁO!!!!błagam, pomożcie mi!!!!!
Dla wszystkich wielbicieli Grega podaję link z jego płytką
http://www.zshare.net/download/4734190dcd4d15/
suuuper. Dzięki za ten link do płyty.

Gdyby ktoś jeszcze wiedział jak mogłabym w podobny sposób ściągnąc choćby kilka piosenek z "le roi soleil", byłabym także wdzięczna...
Polecam program emule 048, lub bearsheare 5 ( nie 6, bo ma zbyt małe zasoby)
Ah... Gregory:) Wspaniały piosenkarz! Ja nadal nie mogę uwierzyć w to, że on nie żyje... choć minęło już 7 miesięcy i 21 dni...;( Pierwszy raz zobaczyłam go 26 października i tegoż samego dnia dowiedziałam się o jego śmierci:( Łzy same napłynęły mi do oczu, mimo że znałam go zaledwie jeden dzień!!! To było straszne...
Greg był taki cudowny... to jest po prostu nie fair, że tacy ludzie jak on muszą odchodzić!!!
Był jeszcze taki młody, mógł tyle osiągnąć... Jego życie dopiero sie zaczynało. Miał wspaniała rodzinę, piękną dziewczynę i otwarta drogę do kariery...

Kimmy ma rację mówiąc, że Gregory był niebiańsko przystojnym francuzem o anielskim głosie...
http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=regina_delle_farfalle wejdz do mnie na chomika-zapraszam:)
www.chomikuj.pl/jacjan66/muzyka francuska/gregory lemarchal
Hasło: GREG FOR EVER
http://www.lachansonfrancaise.fora.pl/
Ja też chyba myślę o tej piosence co ***kimmy***chłopak jedzie samochodem potem zatrzymuje go dziewczyna wsiada i jadą razem, ogólnie samochód stoi tylko scena się przewija co sprawia wrazenie ze jadą. piosenkę raczej klip widziałem bardzo dawno temu chyba na vivie niemieckej a francuskiego nie znam dlatego trudno mi było zapamiętać jakieś słowo. jednyne co mi utkwiło w pamięci to...tchrawaje ......kimmy podaj tytuł tego kawałka co śpiewa Gregory Lemarchal z tym ''samochodem''


Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Nauka języka