filmy francuskie

Temat przeniesiony do archwium.
31-45 z 45
| następna
Les trois frères- wymiata!!!
Niesamowity :)))
Bardzo lubię twórczość Claude Chabrola- "Łanie" czy "Ceremonia" to coś niesamowitego;) Ostatnio do gustu bardzo mi przypadł "Motyl i skafander", "Angel A" i "Pianistka".
"8 femmes","Les Bronzés" i "Les Bronzés font du ski".Trzeciej czesci nie polecam-jest beznadziejna.
A jak lubisz kabarety to polecam "Les inconnus"!!!!

J.
wiecie moze gdzie znajde napisy po polsku do filmu " le camping" ?
Najlepszy film francuski jaki widziałam i jeden z moich ulubionych - "Les choristes" ("Pan od muzyki").
"miłość. nie przeszkadzać." - fajna komedia :)
Les choristes - Pan od muzyki - wspaniały film!
A jeśli chcecie obejrzeć coś po francusku, a nie jesteście jakoś wybitnie zaawansowani w języku, to proponuję baśnie filmowe, typu "Peau d'Ane". Przyjemne z pożytecznym. Fajnie się ogląda (w ogóle genialne dialogi) i można się poduczyć języka - dialogi są tak oczywiste, że nie ma problemów ze zrozumieniem. Puszczam ten film uczniom (można na nim fajne lekcje przeprowadzić) i jest super. Polecam.
Wiele lat temu oglądałam w telewizji francuski film. Była to czarna komedia o kobiecie, która miała czterech adoratorów. Nie wiedziała którego wybrać. Zaprosiła ich wszystkich do siebie, a ci zaczynają ginąć w jej domu w głupi, a przy tym zabawny sposób. Czy ktoś z was wie może jaki tytuł nosi ten film?
La troisième partie du monde koniecznie!
Nikt nie wie co to za film??
Błagam, wyjaw proszę skąd można go (La troisième partie du monde) wziąć? bo szukam wszędzie i nie mogę znaleźć.
mój email w razie czego: [email]
http://video.google.fr/videosearch?hl=fr&client=firefox-a&rls=org.mozilla:fr:official&q=La+troisi%C3%A8me+partie+du+monde&um=1&ie=UTF-8&ei=BxD-ScOdL6CRjAfg5oiaAw&sa=X&oi=video_result_group&resnum=4&ct=title# moze tu poszukasz
Wiecie odnawiam temat, jest teraz tyle ciekawych filmów francuskich ale niestety jeśli coś jest bardziej niszowego to nie dociera do nas. Jak najlepiej jest szukać? znacie jakieś dobre strony, blogi z informacjami na temat kultury i kina francuskiego?
witajcie, jestem fanem kina francuskiego. Ładnych parę lat temu oglądałem świetną francuską komedię
i to była najlepsza jaką widziałem. Tyle tylko, że nie pamiętam tytułu a muszę ją konieczne odnaleźć.
Treść była mniej więcej taka. "dwóch Polaków, pracowników, sprzątających lotnisko dopuszcza się intrygi. Podszywają się pod oczekiwanego przez szofera skandynawskiego reżysera, który nie dojechał na festiwal filmowy, a Polacy podszywają się pod niego. Jeden z nich to reżyser, a drugi z nich to jego agent. Przezabawne gagi i wątek miłosny w tle. Po prostu rewelacja. Czy znacie ten film i jego tytuł ?
Temat przeniesiony do archwium.
31-45 z 45
| następna

« 

Studia językowe

 »

Życie, praca, nauka