czy to jest możliwe....

Temat przeniesiony do archwium.
żebym mogła się w ciągu 3 lat nauczyczyć francuskiego tak, żeby móc zdawać z niego maturę rozszerzoną(albo chociaż podstawową) zaczynając niemalże od zera??
podejrzewam, że przy naprawdę intensywnej nauce zdanie podstawy nie powinno być problemem.
Ja twierdzę, że przy normalnej, zwykłej ale systematycznej nauce bez problemu zdasz podstawowy poziom, jeżeli marzysz o rozszerzonym- to trzeba włożyć trochę wysiłku, ale jest to możliwe. Ja nie uczyłam się francuskiego w liceum wcale, miałam dobrowolny (czyt. bez zaliczenia i oceniania)lektorat na studiach, po trzech latach zdałam na romanistykę z najlepszą lokatą.
ja uczylem sie w domu sam 1 rok, potem wyjechalem z kraju i poszedlem do l'alliance francaise pani ktora mnie egzaminowala powiedziala ze jest bardzo mile zaskoczona ze ktos nauczyl sie sam w domu na taki poziom i przydzielila mnie do grupy intermediate 2:) to poziom taki jak delfb2.zostal mi jeszcze tylko intermediate 3 , avance 1,2 no i zdanie DALFA:) powodzenia , jak chce sie to mozna;D

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia