Słownictwo - jakie książki?????????

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!!! Czy ktos moglby mi polecic jakies dobre ksiazki do nauki slownictwa?Bylabym bardzo wdzieczna!!
-repetytorium tematyczno-leksykalne, M. Skoraszewski
-z francuskim przed matura i delfem - nakład wyczerpany, ale w księgarniach da się znaleźć
-Wielojęzyczny słownik wizualny :) - warto
-prendre au mot- w zasadzie nie wiem,nie wiem, gdzie to dostaniesz, książka w całości po francusku, zawiera kuuuupe słownictwa i ćwiczeń
Oczywiście, że "Vocabulaire progressif" !!(różne poziomy, od debutant do avance), wydawnictwo bodajże CLE. Naprawdę świetne!!
:)) Dziekuje za wpisy i dobre rady.Mam jednak jeszcze jedno pytanko - jakiego wydawnictwa jest ksiazka "Po francusku przed matura i delfem"?Nigdzie nie moge jej znalezc w internecie..:(( A "Prendre au mot" mozna znalezc w ksiegarni internetowej NOWELA.Dla zainteresowanych podaje link.:)

http://www.nowela.net/ksiegarnia/opt_showbook/idksiazki_16262/idkat_fpa
książka o którą pytasz jest wydawnictwa Harald G :)
Kurcze,nie ma nigdzie tego podrecznika..:(( Nawet na stronce Harald G..moze niedlugo sie pojawi.:) bede uporczywie polowac.:)
to wy książek tylko w sieci szukacie? podobno ta książka ma wyczerpany nakład więc już tylko w normalnych i spokojnych księgarniach znajdziecie, choć też niekoniecznie..
Nie,nie tylko w internecie.:) Szukalam jej w sieci,bo chcialam sie zorientowac,ile mniej wiecej kosztuje,jakiego jest wydawnictwa i kto jest jej autorem.Oraz czy dostane ja w internecie,jesli nie bedzie jej juz w zadnej ksiegarni,ktora odwiedze.
jakby co, to ja chyba jeszcze dotrę do 2 egz., z których 1 jest "zamówiony". jak tylko znajdę swoją, to można zrobić ksero (jak znajdę wreszcie swoją)
znalazłem. jednak była u mnie. jakby nie było juz jej w sklepach to piszcie na [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe