mp3 audio francuski Callan

Temat przeniesiony do archwium.
121-135 z 135
| następna
Witam
Byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie tych materiałów na [email]
Baaaardzo ładnie proszę :)
Witam,

Szkoła Speak.pl sprzedaje swoje ksiażki za 100 zł sztuka(dla osób nie uczących się języka w szkole).Chętnie byl kupila wszystkie,ale koszt to 1000 zł za 10 części,co przy koszcie książki Bescherelle (odmiana wszystkich czasowników po francusku) koszt 32 zł i zakupie innych książek z płytami tradycyjną metodą,wydaje mi się ceną dość wygórowaną.Czy ktoś chciałby się może złożyć na te książki?Zawsze potem można się nimi podzielić i uszczęśliwić wszytskich tutaj na tym forum,którzy chcieliby je posiadać.Uważam,że 100 zł za książkę to troche dużo,Książki innej firmy http://www.directenglish.pl/ Directes Deutsch,Direct English i Direct Espagnol kosztują 35-40 zł za sztukę,to ta cena jest już do przyjęcia.Niestety nie wydali jeszcze książki do języka francuskiego.Możliwe jednak,że to tylko kwestia czasu.Proszę o odpowiedzi na maila: jane2011[malpa]vp.pl czy ktoś chcialby złożyć się ze mną na książki ze speak.pl Peritus?
czy również mogę prosić o te materiały na e mail [email]
Bardzo, ogromnie mi zależy, dziękuję!
Ja też bardzo serdecznie poproszę o te materiały na maila. Z góry wielkie dzięki :)
[email]
edytowany przez android13: 12 paź 2012
Także poprosiłąbym o materiały. [email] Z góry serdeczie dziękuję :)
witam, jeśli to możliwe poprosze również [email] Dziękuje :)
witam, jeśli to możliwe poprosze również [email]
Dziękuje :)
czy ja też mogę się uśmiechnąć o te materiały
[email]
dziekuje
Witam, jeśli ktoś może, chetnie zapłacę za te materiały, proszę o kontakt sms 5[tel]
Witam. Baaaaardzo bardzo proszę o przesłanie takich materiałów. Również mogę zapłacić. Mój email to [email] Jeśli ktoś ma do nich dostęp to bardzo proszę o kontakt. Z góry dziękuję:)
Czy ja też mogłabym prosić? Mój mail: [email]
Jeśli jeszcze można prosić o te materialy to bardzo proszę o ich przesłanie.Bardzo mi zależy!!! Dziękuję!!!

[email]
czy również mogłabym prosić o przesłanie tych materiałów? byłabym baaaaardzo wdzięczna :)
[email]
Ja także bardzo proszę o te materiały? [email]
Też bym była wdzięczna : [email] :) pzdr
Temat przeniesiony do archwium.
121-135 z 135
| następna

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa