problem z nauką..reedukacja?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej.. Bardzo chcialabym nauczyc sie dobrze francuskiego.. Jezyk ten mialam w gimnazjum przez 3 lata, ale nic praktycznie sie nie nauczylam, moj poziom trudno okreslic, mam wrazenie ze w mojej edukacji bylo mnostwo dziur, luk, ktore teraz ciezko uzupelnic, mowie bardzo slabo..nawet ciezko powiedziec czy z francuskim sie "oswoilam"..
Mam teraz duzo determinacji, odeszly niechec i zrazenie.. Marze o swobodnym porozumiewaniu sie po francusku, a takze o porzadnym nauczeniu sie gramatyki.
Tylko jak to robic?? Czy powinnam zaczac "od zera", zapisac sie w wakacje na kurs dla zupelnie poczatkujacych, czy moze na "sredniozaawansowany", a sama pracowac nad gramatyka i brakujacym slownictwem?
Co mi radzicie?
Bede bardzo wdzieczna za odpowiedzi!
no cóż to zalezy od twojego samozaparcia, jeśli masz go na tyle by sama wszystko uporządkować to ok, jedno jest pewne, jesli chcesz sie dobrze nauczyc języka to musiasz miec dobre podstawy i zapełnić wszystkie luki, ja bym polecała mimo wszystko fachowej pomocy, nie ma to jak wiedza dobrze poukładana. rnrnmoge dodac jedynie tyle ze cos o tym wiem bo jestem lektorem w szkole językowej i często trafiaja do mnie ludzie własnie z "lukami", po wczęsniejszej nieudanej próbie nadrobienia tego samemu.rnrnpozdrawiam i powodzonka;)

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa