od czego zaczac?:((((

Temat przeniesiony do archwium.
Hej:)

pod wpływem dwumiesięcznego przebywania w towarzystwie francuzow i francuskojezycznych szwajcarow bezgranicznie zakochalam sie w tym jezyku i stwierdzilam ze sie go naucze! Jest tyle kursow online ale co mi po nich skoro co innego sie pisze a co innego czyta ... :( czy` moglibyscie polecic mi wobec tego jakies ksiazki dla poczatkujacych( umiem tylko odmienic czasownik byc w czasie ter. i przeszlym oraz miec oprocz tego pare brzydkich zwrotow ktore zawdzieczam francuzom ... ;)) )
Jezyk francuski zafascynowal mnie , jestem w nim zakochana po uszy ale kompletnie nie wiem od czego zaczac jego nauke ... pomozecie? moze znacie jakies ksiazki z ktorymi zaczynaliscie poznawac jego tajniki ....

pozdrawiam cieplo - zakochana we francuskim ... :-)
Kaska
nikt nie pomoze? :((
Myslę,że powinnaś zapisać się na jakiś kurs i później pogłębiać znajomośc tego języka w domu. Jest to trudny język dlatego trudno jest się go nauczyć samemu w domu. Ktos musi Cię przynajmniej nauczyć czytać. Nie zniechęcaj się! !! Powodzenia !! :)
jesli zaczynasz od zera to najlepiej powtarzaj proste zdania jak najwiecej ,
musisz sie przyzwyczajic do muzyki jezyka , po tym do znaczenia slow zwracajac uwage na kontrukcje zdania i kolejnosc slow
i po malu ci sie przyda bo tak uczymy sie wlasnie w muzyce .
Ja Ci radze zapisac sie na jakis kurs jezykowy. Polecam Alliance Francaise. Super szkola. Swietni lektorzy wysoki poziom. I bardzo ciekawe zajecia.
A poza tym to piosenki i telewizja:P ale nie jakies reality show bo tam kalecza francuski tylko journale itp :]

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia