Prosze o tłumaczenie . La mode

Temat przeniesiony do archwium.
J'aime m'habiller a la mode. Je pense que la mode c'est important mais je n'aime pas qu'on m'impose ma facon de m' habiller.

Je n'achete jamais un vetement s'il ne me plait pas. Je choisis mes vetements selon ma personnalite et mon caractere. Je ne depense pas tout mon argent pour ca. Quand j'ai de l'argent j'achete aussi des livres, des cadeaux pour mes amis et mes parents, des disques.

Je m'habille tres souvent avec un jean et un chemisier ou une robe. J'aime la couleur rouge, bleue et noire. J'achete souvent des vetements avec ma mere ou ma souer qui a 16 ans. J'ai beaucoup d'amis bien habilles. Mes amies aiment s'habiller a la mode, comme moi.Pour moi, lesvetements sont donc tres importants.



Miałem to na lekcji a mnie nie było i teraz chciałbym by ktoś to przetłumaczył . Z góry dziekuje.
Lubie ubierac sie zgodnie z moda. Mysle, ze moda jest wazna, ale nie lubie, gdy ktos mi narzuca sposob ubierania.
Nigdy nie kupuje ubrania, ktore mi sie nie podoba. Wybieram ubrania zgodnie z moja osobowoscia i charakterem. Nie wydaje na to wszystkich pieniedzy. Gdy mam pieniadze, kupuje tez ksiazki, prezenty dla przyjaciol i rodzicow, plyty.
Nosze zwykle dzinsy i bluzke lub sukienke. Lubie czerwony, niebieski i czarny. Kupuje czesto ubrania z mama i 16-letnia siostra. Mam duzo przyjaciol, ktorzy sie dobrze ubieraja. Moje kolezanki lubia ubierac sie modnie, jak ja. Ubrania sa wiec dla mnie bardzo wazne.
Hej,

a jak napisać ze W TYM ROKU MODNE JEST.... NALEŻY UBIERAĆ SIĘ KOLOROWO.... Dzięki za odpowiedz :)
cześć :)
w tym roku modne jest.... --> cette année, à la mode est... ale zależy co tam ma być dalej: cette année, à la mode sont - jeśli liczba mnoga, à la mode est de porter...
należy ubierać się kolorowo.... --> il faut s'habiller en couleurs
najprostsza wersja, ale inne, bardziej wyszukane, mogłyby się wydać podejrzane dla nauczyciela ;)
pozdrawiam :)
podejrzane w tym sensie, że nie na Twoim poziomie! bynajmniej nie miałam zamiaru podważać autorytetu Twojego nauczyciela ;)
dzieki wielkie :D no ja za ambitna nie jestem jesli chodzi o francuski :) zalezy mi tylko na zalce hehe jeszcze raz dzieki :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie