Zadanie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!! mam do napisania list po francusku. Ja niestety jestem cienka z tego przedmiotu. ;/;/ Poniżej napisałam ten list po polsku i bardzo proszę aby ktoś mi go przetłumaczył na j. francuski.... Z góry dziękuje za pomoc.

Droga Patrice,
Bardzo się cieszę, że napisałaś do mnie. Z miłą chęcią przedstawię Ci informacje na temat systemu edukacyjnego w POlsce. W całym kraju mamy 6 bardzo dobrych uczelni językowych z podstawą: j. angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego. Według mnie najlepsza dla Ingrid była by Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu. Szkoła ta prowadzi kurs przygotowawczy którego program obejmuje: sluchanie ze zrouzmieniem, konwersacje i gramatyke. Koszt kursu to 675 zł. po odbytym kursie Ingrid musi zarejestrować sie na stronie internetowej szkoły: www.wsf.edu.pl i wypełnić formularz.Nastepnie po odpowiedzi uczelni wysyla swoje dokumenty, po czym czeka na telefon od szkoły o przyjęciu. Roczne czesne za studia wynosi 5,500 zł, a wpisowe 395 zł. We Wrocławiu nie będzie problemu z nalezieniem pracy dla Ingrid. MOja koleżanka z miła chęcią zatrudni ją jako opiekunkę.
Mam nadzieję , że pomogłam wam tymi informacjami i mam nadzieje ze Ingrid zdecyduje sie na uczelnie w Polsce.

Pozdrawiam,

Clair

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia