Bardzo proszę o pomoc ... ....

Temat przeniesiony do archwium.
Potrzebuję przetłumaczenia paru zdań (email)
A więc:

Cześć Sandra ,
W następną sobotę wyjeżdzam nad morze do Łeby. Będę podróżowała pociągiem do Gdańska a potem autobusem . Oglądałam prognozę pogody i ma być 28 stopni Celcjusza, ma byc ładnie , ciepło i słonecznie. Deszcz nie będzie padał. Podczas wyjazdu będę m.in: zwiedzać zabytki , opalać się , spacerować po molo , grać w siatkówkę plażową , spędzać czas z przyjaciółmi.
Pozdrawiam
MOnika
z góry bardzo dziękuje za pomoc ;)
pomóżcie .. błagam....
Oto moja wersja, ale zdecydowanie jej nie polecam
Salut Sandra,
Mercredi dernier je suis allé à la mairie de Łeba. Je ne sais pas si j'étais à Gdansk et ce que je je dois écrire. J'ai demandé quelqu'un de traduire que j'ai voyagé en train et ensuite en bus. Au lieu de faire ma composition je regarde la télé et par hasard j'ai remarqué qu'il plevrait. Je rêve de faire bronzer les monuments, me promener avec le ballon et filet de volley, et chercher des amis qui vont faire mon devoir.
A bientôt
MOnika
dziękuje bardzo bardzo;***
jeżeli ktoś widzi błędy bardzo proszę o poprawę... aha i mam pytanie czy to nie powinno być w czasie futur simple
Monika, to NIE JEST DOBRA WERSJA.
Podkusiło mnie do złego. Sorry. TO JEST ZŁA WERSJA. Całkowicie.
czy mógłby mi ktoś napisać poprawnie?
Byłabym wdzięczna
enka-B dzięki za chęci :)
Cześć Sandra ,
W następną sobotę wyjeżdzam nad morze do Łeby. Będę podróżowała pociągiem do Gdańska a potem autobusem . Oglądałam prognozę pogody i ma być 28 stopni Celcjusza, ma byc ładnie , ciepło i słonecznie. Deszcz nie będzie padał. Podczas wyjazdu będę m.in: zwiedzać zabytki , opalać się , spacerować po molo , grać w siatkówkę plażową , spędzać czas z przyjaciółmi.
Pozdrawiam
MOnika
poprawnie to tak
Cześć Sandra
W przyszła sobotę wyjeżdżam nad morze do Łeby. Do Gdańska pojadę pociągiem a potem autobusem do Łeby. Sprawdzałam prognozę pogody i ma być 28 stopni Celsjusza, także ma być ładnie i słonecznie. Ma nie padać. Podczas pobytu będę zwiedzać zabytki, opalać się, spacerować po molo(ciekawe czy tam jest molo zbudowali ??)grać w siatkówkę plażową, spędzać czas z przyjaciółmi.
jakie śmieszne hahaha
hahaha. ale sie osmialam. brawo enka-B, sama bym lepiej nie wymyslila, aksel07 tez nie zle..
"niezłe" pisze się łącznie jeżeli już tak dbacie o język polski
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Brak wkładu własnego