Słownik multimedialny z wymową...

Temat przeniesiony do archwium.
Znacie może jakiś multimedialny słownik francuski z wymową ?
no najlepiej jesli kupisz sobie np slownik z www.ectaco.com z wymowa francuska: jest bardzo przydatny jak czytasz ksiazke. Bardzo jestem z niego zadowolona, ale nie przydaje sie za bardzo gdy piszesz cos po angielsku, bo tutaj lepiej WIDZIEC przyklady.
Klasyka francuskich slownikow jest \"Le Petit Robert\", teraz dostepny rowniez w wersji multimedialnej na CD. Le Robert slynie z najlepszych slownikow. Ja mam wersje le petit ( nie taki znowu petit!!!) ale tez sa GRAND, i sa micro....Ja korzystam tez z mutimedialnegosenior dictionary français-anglais. WSPANIALY! z software! zostal stwozony przez wspolprace 2 ang i franc specjalistow w zakresie slownikow:Collins-Le Robert: . Niezle sa tez slwoniki konkurencji dla Le Robert czyli Larousse.

Jesli chodzi o polsko-francuskie slowniki multimedialne i to Z WYMOWA, to o takowych nie slyszalam, a jesli sa to niezbyt pojemne... i na zbyt dlugo ci sie nie przydadza
Z polsko-francuskich to tylko polecam z serii Wielki slownik ..... Wiedzy Powszechnej.
Najlepiej zobacz na www.amazon.fr bo tam najwieksza jest selekcja i mozna czesto zobaczyc poszczegolne strony slownika, jako ze sa wyswietlone na internecie.
dzięki za wszystkie info, miło poczytać kogoś w temacie i doświadczonego ;-)
Tu sais combien il coute??
zalezy co Sisi?
za ectaco elektroniczny slownik to trzeba zaplacic mase forsy i z 300zl
za Le Petit Robert to 66 euro ale na www.amazon.ca zaplacilam mniej 45 US dol .Le Grand Robert to juz b duzo bo 150 euroDictionnaire Robert & Collins Senior, français-anglais, anglais-français (1 livre + 1 CD-Rom) sciagnalam z amazon.fr za 37euro.
No jest to inwestycja,ale to sa najlepsze slowniki kiedykolwiek napisane i jesli ktos jest TLUMACZem jak pytacz to nie widze wyjscia tylko inwestowac.
Ja nie wyobrazams obie funkcjonowania bez porzadnego slownika na etapie powyzej sr zaawansowanego. Polecam tez www.ebay.fr albo www.ebay.com bo tam kupuje te najdrozsze z drugiej reki za polowe ceny :)
bien eleve! Przekonałaś mnie, a czy na www.amazon.ca jest jakas opłata za wysylke? Zamowilas bezposrednio z Polski czy jakos inaczej ? 45$ to nie jest jeszcze samobojstwo pod warunkiem ze jest z wymową na CD.
ja mieszam w USA. Tak za granice sie placi tylko wewnatrz kanady jest zxa darmo...niestety
jednak nie jest tak pięknie. opłata za shipping trochę ostudziła mój entuzjazm. cóż spróbuję poszukać inaczej, a na razie zostają mi takie metody jak: Pimsleur Basics.
no niestety, to jest inwestycja....
drogi tlumaczu
W takim wypadku:rozwaz inwestycje w jeden z ectaco slownikow np ten Polsko-ang-franc z franc i ang wymowa. Posrednictow jest w Polsce wiec wysla za drobna oplata albo osobiscie odbierzesz. Slowniki te najcesciej sa BARDZO obszerne w slownictwie i ja osobiscie nie wyobrazam sobie zycia bez franc i wloskiego jakie ja uzywam.

http://www.ectaco.pl/dictionaries/list.php3?rfr_id=1&rqt_id=95&refid=4&lang=6
na allegro wyszukaj le petit robert w wersji multimedialnej:) ja mama extra!
I po co płacić, ja ściągnąłem Petit Roebrta z netu, z wymową i to za darmola =P
Hej! A skąd ściągnołeś?? :) :)
Z sieci eDonkey i Gnutella ;) Co prawda troszkę się ściagało, ale się opłacało jest super !!!
Temat przeniesiony do archwium.