Czy jest gdziekolwiek 2 nabór na romanistykę? HELP

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś z was wie czy jest gdzieś w Polsce drugi (wrześniowy) nabór na romanistykę, nawet na 3-letni licencjat do NKJO? Pomóżcie, mam ciężki orzech do zgryzienia, nie wiem co robić...Z góry wielkie dzięki z apomoc :-D!!!
W Toruniu egzaminy sa we wrzesniu. Mam ten sam problem, ale Torun zbyt daleko...
W Białymstoku jest nabor we wrzesniu na licencjackie i jest tylko rozmowa kwalifikacyjna typu \'\'opisz swoja rodzine\'\' albo \'\' twoje wymarzone wakacje\'\', a chetnych tez duzo nie ma...To jest adres http://hum.uwb.edu.pl/lingw/rom.htm Powodzenia!
w warszawie
http://www.nkjf.uw.edu.pl/RekrutPOL.html
słuchaj,a nie wiesz ile jest chętnych na ten torun?mialam we francuskim dosc dużą przerwę i boję się,że skoro jest tylko egz.ustny,to walą tam gromy?...
Hmmm, Białystok i Warszawa to dla mnie wyprawa na koniec świata, mieszkam w zachodniej Polsce :-D O Toruniu pomysle, ale moze przyjdzie mi do glowy jeszcze cos innego zamiast NKJO, niemniej dzieki za info ludziska! Merci beaucoup et bon courage à tous les étudiants et toutes lest étudiantes! :)))
cze :) dzisiaj dzwoniłam doNKJO w toruniu egzamin jest 14.09 przyjmuja 15 osob jest mało chetnych dokumenty mozna składać do 27.08 ja chyba bede zdawała do wrocławia też na NKJO tam egzamin jest 15 przyjmuja 30 osób a chetnych jest troche więcej aha i we wrocławiu jest moliwość otrzymania akademika. czy ktoś ma testy z tej szkoły???? z gory dziękuje :D
Mam testy z Wrocka, ale w wersji \"papierowej\". Ktoś w moim imieniu był na drzwiach otwartych(mieszkam pod Łodzią). Miałam tam zdawać, Wrocław jest moimukochanym miastem, ale dostałam się na romanistykę na UŁ, więc myślę,że lepiej na uniwerku studiować. Może po roku przeniosę się na uniwerek wrocławski(nie udało mi się dostać:(). A co do testów, to troszkę o historię i kulture zahaczają i jest tez wypracowanko do napisania. Pozdrawiam:))
dzięki za informacje :) masz racje uniwerek to uniwerek :)
ktoś się wybiera na II turę na UwB?
miejsca sa jeszcze w NJO w Sosnowcu i Gliwicach
Na Uniwerku w Białymstoku to nie jest drugi nabór na romanistykę tylko normalnie pierwszy,bo tam zawsze rekrutacja trwa do początku września,nowa matura jesli ktoś zdawał fr to nie ma egzaminu a egzamin ustny jest dla starej matury,Powodzenia...
Zauważyłam ;) chodziło o II turę, jeśli to dla kogoś jest II ;)
Temat przeniesiony do archwium.