poziom egzaminu na romanistyke

Temat przeniesiony do archwium.
91-104 z 104
| następna
Gleboko wierze ze Johnny Walker to nie FG, bo jezyk jego wypowiedzi jest wyrachowany i wysublimowany i nie stacza sie ani sie spelza do prymitywnych wjazdow na kazdego kto osmieli sie nie zgodzic z jakze wyszukanymi opiniami FG.

Serdecznie podziekuje jednak za analize psychologiczna problemu bo to forum jest o czyms zupelnie innym niz nasze jestestwo i ukladanie systemu wartosci w zaleznosci od uczelni na ktorej studiujemy.

Uniwerstytet to uczelnia z tradycja, starannie dobrana kadra i osobami, ktore aby tam studiujowac sa obligowane zlozyc egzamin wstepny w pewnej postaci. Nie jest to szkola pokroju tych prywatnych molochow produkujacych bezrobotnych magistrow szumnie zwanych wyzszymi szkolami czegos tam.

Smiele sie sadzic ze dlatego tez walczymy o jego dobre imie bo wjazdy FG dotykaja rowniez nas - posiadajacych szacunek dla naszego Uniwersytetu.
Hej, ja studiuje na UL romanistyke i jak narazie jest OK. Goraco polecam!
Ten post to jedna wielka sprzeczka. Lepiej powiedzcie gdzie najlepiej studiowac a nie obmawiacie nauczycieli.
Jesteś PRYMINYWNY !!!! To co napisałeś świadczy tylko o twoich WIELKICH KOMPLEKSACH dużych miast i oznacza jedno - NIGDY NIE BĘDZIESZ CZŁOWIEKIEM Z POCZUCIEM WŁASNEJ GODNOŚCI!!! Ludzi którzy mieszkają w dużych miastach szanują mieszkańców mniejszych miast a także wsi!!! Ty jesteś ZEREM!!! I szkoda tylko że takie buraki jak Ty tutaj się wpisują. Pozdrawiam normalnych.
a co to znaczy PRYMINYWNY ?
A ktoż to się tu wpisał :) Wyobrazcie sobie, ze ja tez jestem na uł i tez goraca polecam tamtejsza romanistyke.
Moze ma ktoś przykładowe egzaminy wstepne na [email] Z góry dziekuje i pozdrawiam.
Sama jestes za przeproszeniem "ograniczona", jakbys postudiowala troche za granica, to bys sie dowiedziala, ze tam jest latwiej zrobic dyplom, a na doktorat moze sie zapisac prawie kazdy z ulicy. Pozdrawiam.
Ale wytłumacz mi, jak można powiedzieć, gdzie najlepiej studiować. Więksszość z nas może tak naprawdę wyrazić opinię tylko o jednym uniwersytecie, o tym, na którym studiuje.
jeśli tak, to uciekamy za granicę i wszyscy zostańmy doktorami :)
chyba, że się nie dostaliśmy na univ. lub z niego wylecieliśmy, a wtedy wylewamy żale.
są ludzie, którym i tak się nie dogodzi
czesc mam obrzymi problem... Moja najlepsza przyjaciolka obrazila sie na mnie bo napisalem ze ja kocham... a ona sie do mnie nie odzywa i ma opis na gadu gadu po francusku... ja niestety nie znam tego jezyka mozecie mi pomoc i to przetłumaczyc blagam o pomoc

Je ne comprends pas les hommes...lui..toi...Tu es seulement mon ami??
To jest to zdanie
hehe, ja przetlumacze:P " nie rozumiem mezczyzn...jego...ciebie...jestes tylko moim przyjacielem??"
chcesz być anonimowa na UŁ? zartujesz
ciezko byc anonimowym kiedy na roku jest 15 osob! czyz nie?
Temat przeniesiony do archwium.
91-104 z 104
| następna