strona przyziemna studiów->mieszkanie

Temat przeniesiony do archwium.
Kto się dostał na UAM i poszukuje mieszkania? Chce wynajac mieszkanie, najlepiej dwupokojowe, już sie mniej więcej orientowałam, nie jest tak źle, a z tymi akademikiami nic nie wiadomo,więc lepiej się zabezpieczyć. Aha, nie dostałam się na hiszpańką, będę na romańskiej -wszytsko jedno, z którego kierunku jesteście, mozecie być nawet z sinologii;)Mam nadzieję, ze ktoś fajny się odezwie, nie wierzę, że wszyscy jesteście z Poznania i nie szukacie mieszkania? :(
Aha, moje gg jakby coś : 6219999, piszcie nawet jak jestem niedostępna -mam status tylko dla znajomych. Pozdrawiam i czekam na odzew przyszli studenci :P
Witam, jestem na 2 roku filologii romańskiej UAM'uale to dla mnie bedzie taka sama nowość jak dla was bo 1 rok studiowalam w toruniu, a teraz sie przenioslam. Szaukam mieszkania, w zasadzie pokoju, bo chcialabym byc w nim sama, wiec gdybyscie nie mialy nic przeciwko to moje [gg] ,piszcie nawet gdy nie bede dostepna-jestem aktualnie bez stalki-wakacje. Pozdrawiam. I byloby wspaniale gdybym mieszkalaz kimsz romanskiej-latwiej bedzie sie nam uczyc;P

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa