Romanistyka we Wrocławiu

Temat przeniesiony do archwium.
121-149 z 149
| następna
szukam chętnych do mieszkania ze mną;) piszcie jeśli ktoś jest zainteresowany, mój numer [gg]
Kasia, ja w razie czego chętna jestem, ale to w razie gdybym się nie dostała jednak na UJ :-)
hejka! hurra dostalam sie! jest lista wywieszona na komuny paryskiej, na romanistyce=) przyjeli 76 osob, jest 4 chlopakow w tym jakis Arkadiusz wiec bardzo prawdopodobne ze to Pan Arek =)
do zobaczenia w pazdzierniku!
Nitka
U mnie nie ma jeszcze nic nawet na koncie IRK, juz nie mówiąc o stronie
instytutu... Niby jestem przyjęta, ale zawsze to lepiej zobaczyć na włąsne oczy :-)
Ewa a kiedy bedziesz miała wyniki z UJ? możesz mi podać swoj numer gg byłbysmy w kontakcie w raze czego;)
nitka09, a Ty mogłabys podać numer gg? w koncu bedziemy razem studiowały fajnie by było sie poznać;)
jasne!
7806725
=)
N
tez mnie przyjeli...
Kasia, 3770066 ;-) A wyniki powinny być dzisiaj. I, jeśli się dostanę na UJ, to będę miała rozterkę. Serio.
Dziekuję, odezwę sie do Ciebie;)
homard a Ty skąd jestes? szukasz mieszkania czy raczej akademik;>?
jej ja jeszcze nie wiem czy sie dostalam, a nie moge sie dodzownic:|
chyba bede musiala czekac az umieszcza liste na stronie instytutu
evaa89 zadzwoń na centrale ja tam dzwonilam i sympatyczna pani odbieta telefon tutaj masz numer : +48713434948 trzymam kciuki;)
dziekuje:) chyba tak zrobie bo dluzej juz nie zamierzam czekac
dodzwonilam sie i niestety jestem na liscie rezerwowej gzdies na poczatku tyle mi pani wpoiedziala;]
coz najwidoczniej czeka mnie UŁ chyba ze jacys zyczliwi ludzie zrezygnuja;D
tak w ogole to wszytkim ktorzy sie dostali gratuluje:)
Akademik na romanistyce to odpada na całej linii:_))))) Z okolic Konina...ale jak dostane sie na UAM to bede miał problem...
Witam wszystkich :p tez sie dostalam,wiec do zobaczenia w pazdzierniku:P milo widziec,ze takie sympatyczne grono bedziemy miec na roku :) pozdrawiam;)
Homard, romanistyka na UAM pewnie Cię przyjmie z otawartmi ramionami w 2 naborze, a wtedy, wiesz...Czekamy na Ciebie. Ok, żartuję, to Twoja decyzja, życzę dobrego wyboru. Ale w Poznaiu tu es le bienvenu:)
ten Arkadiusz tam na liście to rzeczywiście byłem ja - więc do października.
Ja też się dostałam ;)
Jeśli ktoś znajdzie jakieś mieszkanko na Komuny Paryskiej to niech da znać.

Do zobaczenia w październiku ;) heh
Pozdrawiam
Ja jestem w trakcie poszukiwania mieszkania. Mam rodzinę we Wro i zdecydowanie odradzali mi ulicę Komuny Paryskiej... podobno nie za ciekawe okolice jeśli chodzi o bezpieczeństwo. W sumie będę szukała współlokatorki, jeśli ktoś zainteresowany to możemy pogadać :) [gg] natalia
Ja poszukuję osoby która, jeśli dałoby sie oczywiście tak, zamieszkała ze mną razem w pokoju w akademiku;)
hej ja tez Wam zdecydowanie odradzam rejony Komuny Paryskiej, ta ulica nalezy do tak zwanego trojkata bermudzkiego we wroclawiu, slowem- niezbyt ciekawie tam jest =)
powodzenia w szukaniu!
Witam,rowniez szukam mieszkania we Wrocławiu (i współlokatorów ;>), wiec jeżeli ktoś byłby zainteresowany to proszę dajcie znać ;) moj numer [gg] , pozdrawiam:)
czytam czytam wasze wypowiedzi i smiac mi sie chce :) przede wszystkim chcialbym powiedziec, ze jestem tegorocznym absolwentem romanistyki wroclawskiej i zaczynam teraz uzupelniajace mgr rowniez na romanskiej, wiec moge wam wszystko opowiedziec;

osoby, ktore jeszcze nie studiuja, a juz maja opinie, prosze powiedziec nam na jakiej podstawie wypowiadacie sie czy romanska we wro jest ok czy nie

w tym roku akademickim byla komisja akredytacyjna zlozona z reprezentantow najwazniejszych romanistyk w pl [ byli z krakowa, poznania, warszawy, wroclawia, katowic i chyba ktos z torunia ], ktora przyznala nam pozytywna ocene na kolejne 5 lat .. na poczatku studiow wydawalo sie nam, ze poziom jest niski, jednak to nie zalezy od miasta bo jak profesorowie opowiadali o ich miastach to przyznalismy, ze wcale u nas nie jest az tak zle - ogolnie wszedzie romanskie cierpia .. skostniale programy .. stara kadra .. czasami ok.. czasami nie
wroclaw jako pierwsze miasto w pl i wogole chyba jako jedna z nielicznych fil. francuskich wprowadzila w pelni program bolonski tj. wybor przedmiotow nalezy do studentow ponad 50% wybierasz sam.. jeszcze trzeba to dopracowac bo poziom niektorych zajec byl niski :)
romanska we wroclawiu posiada dobra szkole tlumaczeniowa :)

co do nauki i tegorocznej rekrutacji ... dlaczego ktos uwaza, ze osoby co ucza sie od zera jezyka sa gorsze.. a co to nikt nie zna filologii od zera ? poza tym czesto poziom liceum z francuskim jest tak slaby, ze warto uczyc ich od zera

sam mialem osoby co nawet nie znaly odmiany etre na 1 roku

wiec prosze nie mowcie, ze ktos to uczy sie pilnie nie zdobedzie wiedzy
poza tym nauka jezyka zalezy tylko od wlasnej pracy

martwi mnie tylko to kto bedzie uczyl grupe '0' oby byli to dobrzy wykladowcy :)

co do przyjmowania we wroclawiu tylu osob to moge na koniec dodac ze u mnie po pierwszym semestrze odpadlo okolo 40% wiec poziom nie jest az taki zly :)

wiecej pytan prosze kierowac do mnie pod adres mailowy na [email]

badz zapraszam was na strone naszego forum nieoficjalnego romanskiej ...

www.romanistyka.eev.pl

p.s. jestem i nadal bede starosta fil. francuskiej, wiec wiem co mowie .. kazde studia maja wady i plusy !
Jeśli kogoś to ucieszy to zrezygnowałem wiec ktoś z was skorzysta. Pozdrawiam z poznańskiego UAMU:_)
Dobrze, że zabrał głos ktoś, kto naprawdę ma coś konkretnego
do powiedzenia ;-)
Czy ktoś może wie kiedy zaczynają się zapisy na zajęcia? W październiku?
co do zapisow .. to beda odbywac sie prawdopodobnie w pazdzierniku, jednak ostatnio na stronie ifr zauwazylem nowa opcje zapisow przez internet.. ale nie ma co przejmowac sie tym zbytnio bo zapisy trwaja ponad tydzien klasycznie :)
Temat przeniesiony do archwium.
121-149 z 149
| następna

« 

Pomoc językowa