gdzie na studia z franc. podstawowym na maturze?

Temat przeniesiony do archwium.
proszę o pomoc. czy ktoś wie, gdzie można dostać się na studia zdając język francuski podstawowy na maturze? chciałam na UW, ale tam rozszerzona 75%, po zobaczeniu jej zwątpiłam i zastanawiam się nad podstawową. pomóżcie, wdzięczna będę za jakiekolwiek rady i uwagi.
Jakie woj, Cie interesuje?
Hej, mnie również interesuje ten wątek. W tym roku szkolnym będę zdawała maturę- wszystkie przedmioty na podstawowym poziomie. Chcę studiować romanistykę na terenie województwa śląskiego. Poradźcie...gdzie mam jakieś szanse?
witam.
województwo może być kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, lubuskie.
czy ktoś mógłby pomóc?
interesuje cie uczelnia panstwowa czy prywatna?
mozesz zobaczyc UMK w toruniu
ja w tym roku dostalam sie na KUL z podst matura z fr (98%) ale zrezygnowalam i wybralam ekonomie w Krakowie:)
Mysle ze za rok nie powinno sie duzo zmienic wiec jesli zdasz b.dobrze fr podst to z pewnoscia sie dostaniesz
Jeśli woj.śląskie to polecam kolegium nauczycielskie w Gliwicach (dokładnie Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Gliwicach). Z maturą podstawową się dostaniesz, szkoła i wykładowcy dośc przyjemni i pomocni, ale generalnie zapieprz jest niezły. Wiem, że jest jeszcze takie kolegium w Sosnowcu, jeszcze możesz iśc na UŚ na romanistykę. Wybór masz spory. Życzę podjęcia właściwej decyzji :)
A czy na UŚ nie trzeba pisać rozszerzonej podstawy??
Osobiście na UŚ nie składałam dokumentów, ale wiem, że kilka osób z podstawową maturą się dostało.
Oooo, podniosło mnie to na duchu, wielkie dzięki, pozdrawiam:):)
wolałabym na państwową niż prywatną. właśnie zastanawiam się nad UMK w toruniu, tam z podstawą mogę się dostać?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Życie, praca, nauka