WSJO Poznań

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
mam pytanie, czy ktoś z Was w tym roku wybiera się na Romanistykę do WSJO w Poznaniu?
Proszę od odp,
Pozdrawiam;)
a jest tam język francuski ? bo jeżeli nie dostane się na UAM to chciałabym na zaoczną romanistykę a nie mogłam nigdzie jej znaleźć;/
w tym roku utworzą Romanistykę dzienną od podstaw, jeśli będzie dużo osób z maturą rozszerzoną z fr to także utworzą wyższy poziom... :))
to nawet fajnie, chociaż mam nadzieje ze dostane się na uam
najlepiej odwiedzić str Wsjo Poznań lub zadz do nich:) ciekawe jest to, że w drugim roku dodatkowo można wybrać sobie blok zawodowy lub językowy np informatyka, dziennikarstwo lub moduł II języka obcego :)
a Ty się tam wybierasz w tym roku?
i od podstaw czy zaawansowaną ?
Tak, wybieram się tam w tym roku, ale potrzeba chętnych:) Pójdę tam nawet od podstaw, bo jeśli będą chętni, to tak jak mówiłam utworzą wyższy poziom:) A Ty na jakim jesteś poziomie z fr?
ja wolałabym na rozszerzony bo szkoda mi zstracic tylu lat nauki zeby wszystko od nowa. a dlaczego na prywatna uczelnie startujesz?;)
hmm... przede wszystkim tam mam drugi moduł do wyboru... oprócz języka fr i drugiego języka pobocznego wybieram sobie np informatykę jako moduł dodatkowy i wszystko mam na jednych studiach. Można wybrać oczywiście inny moduł np dziennikarstwo, turystykę, studia nauczycielskie... :)
Mam pytanie, czy jest ktoś jeszcze chętny na romanistykę na WSJO??
puk puk nikt się tam nie wybiera??:(
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia