romanistyka od zera - UW, UAM, UMK

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 74
O kurcze, to kiepsko ;/ najgorzej jest jak otoczenie zniechęca, to okropne! specjalistów od angielskiego to już nam nie braknie, a o romanistów coraz trudniej. Nie poddawaj się :D mam nadzieję, że się nie dasz i cię nic nie zniechęci :)
Nic mnie nie zniechęci, nigdy:) A babcia przystopowała jak się doswiedziała że miałam 85% z francuskiego.
to gratuluje :D zatem nie powinnaś mieć problemów z dostaniem się :) czyli w sumie na jaki uniwerek/uczelnię się wybierasz?
Mam nadzieję że dostanę się do Lublina, bardzo bym chciała polepszać znajomość języka któy uwielbiam. Zalogowałam się na filologię romanską ze specjalizacją oraz zwykłą nienauczycielską na UMCS jakby co to mam alternatywę Bibliotekoznastwo na UJK w Kielcach, choć to oznaczałoby koniec mojej przygody z językiem francuskim.
Mam nadzieję, że ci się uda :D

ja teraz czekam i mam nadzieję, że dostanę się na UW lub UAM :) marzy mi się UW, chociaż progi są porażające :P z drugiej strony gadam na forum UAM z ludźmi i oni są świetni, także w Poznaniu atmosfera musi być super ;)
hej :) też wybieram się na UAM, UW albo UJ na romę tylko zaawansowaną. Chętnie nawiążę kontakt jak już się dostaniemy :) Jak nastroje? Ja jestem MEGAzestresowana!!
moi aussssi :S
espoir21, a który z tych uniwerków typujesz jako docelowy, najwazniejszy? :D
kolejność u mnie jest taka: UW, UJ, UAM, UMK, UG :) póki co w Poznaniu mam 5 lokatę!! A jak u Was??
dostałam się na UAM :D ale wolalabym UW, jednak tam mam coś koło 84 punktów i boje sie że to za mało ;/
Niestety na UW mam dopiero 35 miejsce na rezerwie..
nie wiem jakim cudem w ogole weszlas na str uw, od 14h probuje i nic. a na UAM mam 37 pozycje. jak sie dostane na UŁ to zwalniam komus miejsce:)
na stronie IROMu są opublikowane tabele z PESELami :)
ja na UW jestem dopiero 89 na liście rezerwowej :( espoir21, ile punktów? uderzasz na 2 rekrutacje?
Będę czekać do samego końca, bardzo mi na Wawie zależy i jestem rozczarowana. Tym bardziej, że idę na romę dla zaawansowanych i myślałam, że progi bd niższe. Mam 84,11. Kumpela, która studiuje na UW powiedziała mi, że na pewno dużo się zmieni i mam szanse. Ale szczerze.. nie sądzę...Czekam na UJ...
dzieki espoir21:) jestem 16 na liscie rezerwowej na uw. myslicie ze jest szansa?
myślę, że na 16 miejscu masz szanse... ile miałaś punktów?
kurcze, tak mi szkoda tego UW :( ale ja już nie mam żadnych szans na 89 miejscu :/
ktos wie jaki byl prog? mi nie wplynela oplata rekrutacyjna, wiec mnie wykluczuli z listy, ale pokazalo, ze mialem 85,28pkt... wiec sie zastanwiam, ktory bylbym na liscie. moondance7 jestes 16 na rezerwie z iloma punktami?
87,16. podejrzewam, ze prog byl okolo 90.
Dostałam się na romanistykę na UJ i na UAM i nie wiem co robić. Pooomocy!
i jaki prog na uj? ja ciagle nie moge sie dostac na strone.
Jestem 86. na liście rankingowej i mam bodajże 56pkt. czy coś, nic więcej nie zdążyłam przeczytac, bo strona znowu przeciążona :/
85. miejsce na UJ!! Melduję się !! :D juuuuuuuuuuupi!!
limit przyjęć to 72 a my mamy 80któreś miejsca i jesteśmy przyjęte.. fajnie o.O
mnie zastanawia, że na forum UW ludzie piszą, ze zazwyczaj przesunięcia na listach były tak ogromne (tyle osób rezygnuje), że zawsze około setna osoba z rezerwy się dostawała... wiecie coś o tym? :P
też mnie to zastanawia. Wydaje mi się to strasznie głupie...skoro jest 40 miejsc a ludzie z 100 miejsca na rezerwie się dostają..dziwne, ale mam nadzieje, że i w tym roku tak się stanie i spotkamy się w Stolicy :) A ty gdzie się dostałaś póki co GG92?? :)
no ja wam moge pow ze zwalniam to 16 miejsce z rezerwy na uw. wiec moze inni tez, i sie dostaniecie:)
espoir21, ja się dostałam na UAM i UMK :) w czwartek jadę do Poznania i złoże tam papiery... ale cały czas czaję się na UW :D i przenoszę się jeśli tylko się dostanę :) tak bardzo marzy mi się stolica *.*

moondance7, dziękujemy :D już parę osób deklarowało zwolnienie miejsc... chyba faktycznie sporo osób bardzo rezerwowo traktuje filologie, ale kurcze, to wydaje mi się takie kosmiczne, żeby aż tyle O.o

espoir, a ty gdzie się dostałaś i gdzie uderzasz jak nie UW? :D
Dostałam się na UAM, UMK(fr-arab. na to składałam :D) i UJ. Jutro jadę do KrK zawieść papiery... ale oczywiście też czekam na ostateczną listę ze stolicy :)
aha, fajnie :D ja troche żałuję, że nie zapisałam się na rome do Krakowa, trudno bylo się dostać? :P ale teraz tylko martwię o mieszkanie :P bo teraz kumpelom zajmuje pokój w Poznaniu, a jak sie dostane do stolicy to znowu one będą miały kłopot, a ja będę musiała szukać mieszkania w Wawie :P ale i tak chce Wawy xD ty masz jakieś rozwiązania mieszkaniowe?
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 74

« 

Pomoc językowa

 »

Ogłoszenia