romanistyka od zera - UW, UAM, UMK

Temat przeniesiony do archwium.
61-74 z 74
| następna
może GG? :D 3805400 :)
dzieki :D
Witam, jestem 49-ty na liście rezerwowej na Rom. od zera na UW. Wydaje mi się, że nie ma raczej żadnych szans na dostanie się w drugiej, czy nawet w trzeciej turze (jeśli w ogóle jest). Ale może ktoś z Was orientuje się ile osób rezygnowało w tamtym roku i jakie największe numery kwalifikowały się w drugim lub trzecim rozdaniu?
witaj koziol7 :D no więc ludzie na forum UW pisali, że rotacje są olbrzymie i dostają sie nawet osoby na setnym miejscu na liście rezerwowej, więc bez spiny, próbuj :D ja jestem 89 na rezerwowej i mi ludzie piszą, że mam szanse ;P to wynika z tego, że roma podstawowa przez wielu jest traktowana jako kierunek alternatywny i naprawde masa ludzi rezygnuje ;) nie łam się :D próbuj z kolejnych rekrutacji, ja walczę o piękną Warszawę :D ile miałeś pkt swoją drogą?
W rekrutacji miałem 87, to dość sporo, ale jak się okazuje nasz kierunek ma wyższe progi niż prawo xDDD
no kurcze, niestety xD ja miałam 84 pkt :P ale rozmawiałam z dziewczyną, która np. była bodajze 16 na liście przyjętych i ona miała 94 pkt :PPP
w każdym razie czaisz się na dalsze rekrutacje? :D startowałeś w jakiś innych miastach na uniwerki?
Złożyłem też na rom. na UAM i tam jestem 36 na rezerwowej, ale raczej nie wybieram się do Poznania. Dostałem się na dzienną Europeistykę CE, więc jeśli nie wypali romanistyka tutaj, to zostanę tam przez rok, a potem próbuję jeszcze raz xD
Europeistyka oczywiście na UW xD
Kozioł, czy ty sie czasem nie udzielasz na forum UAM w temacie o romie? XD
Hmmm... Chyba nie, może coś tam kiedyś pisałem ,ale nie przypominam sobie, teraz się nie udzielałem xD
aha :D

i jak twoja sytuacja na UW? ;p
Tak jak i Ty, 25 miejsc w górę, czyli 24 pozycja na rezerwowej. Jeszcze ze 3 tury i może się dostanę xDDD
to jest jakaś masakra, już mam dość, a i tak cholernie mi zależy xD ale chyba po najbliższej turze zrezygnuję... nie mogę raczej dłużej trzymać koleżanek w niepewności jeśli chodzi o mieszkanie z nimi bądź nie :P
Mam pytanko;p W tym roku pisze mature i chce iść na romanistyke bez znajomości francuskiego na UW. Na stronie uczelni napisane jest, że liczy się język podstawowy i rozszerzony (oprócz francuskiego), zamierzam zdawać podstawowy i rozszerzony angielski (rozszarzony polski również). Czy jest ktoś kto zdawał te języki i się dostał? Problem w tym, że większe szanse mają ci, którzy zdawali jakiś inny język (hiszpanski, rosyjski, niemiecki) razem z rozszerzonym angielskim. Czy miałabym w takim przypadku możliwość dostania się? I jak w ogóle ma się rom. na UW? Prosze o rade;))!
edytowany przez boro3: 01 lis 2011
Temat przeniesiony do archwium.
61-74 z 74
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Ogłoszenia