Filologia romańska od podstaw UO

Temat przeniesiony do archwium.
Witam :) mam pytanie :) czy ktoś z Was zapisał się na na filologię romańską od podstaw na Uniwersytet Opolski? :)
ja składałam na UO, ale bardziej bym chciała na UMCS. Dzisiaj wyniki, ale jak narazie nie wyświetlają się pomimo, że już powinny być.
A uczyłasz się już francuskiego?
ja się dostałam na UMCS na nienauczycielską ze specjalizacjami więc może się gdzieś na Lubelskich ścieżkach spotkamy:)
też się dostałam na UMCS tylko ja na nauczycielską. nie mogę znowu wejść na sronę chyba system jest przeciążony a chciałam podanie pobrać ;/
a czy opłate za legitke i indeks to na to samo konto wpłacamy co za opłate rekrutacyjną? Bo tam nic nie jest napisane...
tak na ten sam nr, ale możesz sobie wygwenerować plik przelewu: wybierz kierunki studiów --> ZAMÓWIENIE na indeks i/lub legitymację (nie dotyczy doktorantów) i tam wybierasz wydział humanistyczny, klikasz tam że wybierasz i już masz a pdfa możesz sobie wydrukować.
Już opłaciłam. Jutro jadę złożyć dokumenty :)
Uczyłam się już fr :) a idziecie na UO na filologię romańską od podstaw czy jednak gdzieś indziej?
alexanadra92 zapłaciłaś opłatę rekrutacyjną,czy tylko się zalogowałaś?
Wszystko już opłaciłam i złozyłam dokumenty ;)
A byłaś na liście przyjętych?:)
alexanadra92 czyli wybierasz się na 100% na UO czy na UMCS?
Wybieram się na UMCS. Gdybym nie była przyjęta to nawet nie mogłambym złożyć dokumentów.A na UO nawet się nie dostałam. A myślałam, że bedzie odwrotnie.
Rozumiem. Ja się wybieram na UO ,mam nadzieję że się uda :)
DOSTAŁAM SIĘ !!! :)
Temat przeniesiony do archwium.