Filologia romańska I stopnia 2014 KUL

Temat przeniesiony do archwium.
Hej wszystkim :) Czy jest tu ktoś kto wybiera się w tym roku na filologię romańską na KUL? :)
edytowany przez curious19: 08 lip 2014
Cześć, ja się wybieram :). Dostałem się do grupy zaawansowanej i pozostaje mi zawieźć dokumenty.
Jako drugi język w formularzu zaznaczyłem hiszpański ;) A Ty ?
Ja do początkującej ;) A mógłbyś powiedzieć gdzie się wybiera ten drugi język? Również w moim przypadku byłby to hiszpański ;)
Zaznacza się go w tym formularzu końcowym, jak się już jest zakwalifikowanym (wejść w wybrane i szczegóły). Mi się wyświetliło, że trzeba wybrać język : hiszpański i włoski i poziom( A1-C2). Poziom A1 zaznaczyłem, bo hiszp się nie uczyłem, ale i tak chyba to nie ma znaczenia, bo na pewno od podstaw będzie drugi język ;)
Okej dzięki, właśnie muszę wypełnić jeszcze ten formularz i zawieźć dokumenty :) Jesteś z Lublina? ;)
Nie, nie jestem z Lublina. W podkarpackim mieszkam :) . Nie wiesz może, czy dziekanat w jakich godzinach dziekanat jest czynny na czas przyjmowania dokumentów ? Na stronie kul jest napisane, że od 10 do 13 , a na fejsie wyczytałem, że 14 będą przyjmować do godz. 15
Z tego co widzę to na stronie KULu jest, że od 9 do 15, a w soboty od 9 do 14.
To już w końcu nie wiem jak to jest z tymi godzinami...
A mam jeszcze pytanie, dokumenty można składać do 14 WŁĄCZNIE tak? Orientujesz się do której godziny? :)
https://www.facebook.com/kandydatKUL
14 mają przyjmować do 15, a gdzie wyczytałaś to z tymi godzinami ? Mogłabyś podesłać mi linka ?
Ja na stronie Wydziału Nauk Humanistycznych wyczytałem, że godziny przyjęć są od 10 do 13.
Witam, ja też się wybieram na filologie romańską na Kul, do grupy zaawansowanej i również wybrałem hiszpański A1
Toter masz rację , od 10 do 13 :)
W ogóle ja nie miałam czegoś takiego, żeby zaznaczyć język dodatkowy... Jak pójdę złożyć dokumenty to muszę się dopytać, bo chyba nie może być tak, że wpakują mnie do którejś grupy bez mojej wiedzy.
Dowiedziałem się od jednej z osób, które składały dokumenty przede mną, że i tak w październiku będzie naprawdę wybór 2 języka, więc nie ma się czym martwić :). Tutaj na forum wyczytałem , że w poprzednich latach było zapisywanie się na listy na hiszpański i włoski na początku października :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia