Kurs języka Francuskiego za granicą !!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
31-53 z 53
| następna
Hej, nie jesteś sam a e b ja też myślę o kursie we Francji na poziomie podstawowym, ale jest ich tyle, że nie wiem który wybrać. Był ktoś może na tym poziomie i chciałby podzielić się swoją opinią i doradzi jakiś konkretny kurs. Może ktoś jeszcze myśli o takim wyjeździe?
Hej. Myślałam o udziale w tym kursie i zastanawiam się właśnie nad zakwaterowaniem. Niestety te rezydencje dla studentów podane na stronie uniwersytetu to chyba naprawdę są jakieś rezydencje - ceny powalają. Mogłabyś podać namiar na te za +/- 300CHF?
:) ja jednak po głębszych przemyśleniach wybiorę się na intensywny kurs wakacyjny w Alliance Française w Gdańsku. Do Francji mam nadzieję, że za rok. Wolę coś umieć jak tam pojadę :D
hej. czy ktos juz sie zdecydował na jakis kurs w wakacje? co sadzicie o szkole jezykowej ALMFED?
hej, bardzo interesujące wypowiedzi na temat kursow językowych we Francji. Ja również chcę pojechać na kurs, nie wiem jednak, czy nie jest za późno aby zorganizować coć na wakacje i nie krywam, że chętnie pojechalabym z Kims, kto tak jak ja chce wreszcie spełnić swoje marzenia o podszlifowaniu swojego języka i pobycie w tym cudnym kraju. Jeśli ktoś z Was może podać jakiś ciekawy link na stronę z ciekawym i niedrogim kursem proszę o informację. Chetnie porozmawiam także o wspólnym wyjeździe. proszę o maile [email]
Ja wybieram się do szkółki językowej do Bordeaux, jeszce nie wybrałam ale znalazłam taka opcję: http://www.alliance-bordeaux.org/fr/ete.asp
Wczoraj wpłaciłam zaliczkę :D na kurs językowy w Royan (to jest nad Zatoką Biskajską, pomiędzy La Rochelle i Bordeaux). Miesięczny kurs z zakwaterowaniem u rodziny (bez wyżywienia, ale z dostępem do kuchni) kosztuje tam ok. 1300 euro. Ogólnie twierdzę, że nie jest to drogo, szkoła ma świetne opinie, zajęcia trwają codziennie po 5 godzin (1 godzina szkolna= 55 min).
Miejsce jak na Francję nie jest może atrakcyjne, ale w sumie i do La Rochelle i do Bordeaux blisko, a mnie zależy głównie na samym języku...
Szkoda, że tak późno znalazłam to forum... :(
Ale może ktoś z Was już był w Royan i może się podzielić jakąś opinią?? będę zobowiązana ;)
pozdrawiam,
Ania.
faktycznie - pas cher ;D
Ja dla przykładu byłam w AF w BXL, sam kurs kosztował ok. 400 euro, no fakt, zakwaterowanie miałam z głowy- w Brukseli mieszka moja rodzinka, no ale taki pokój na miesiąc to przecież kwestia max. 400 euro .. a jako szkoła Alliance Fr. okazało się rewelacyjne ;)
Hej. Wybieram się na kurs do Nicei czy może ktoś już wrócił i opowie coś więcej albo może kto jedzie w sierpniu.
fille_d kiedy jedziesz na ten kurs? ja tez wybieram sie do bordeaux na kurs.. bylabym wdzieczna gdybys sie ze mna skontaktowala moje [gg]
Byłam 2 razy, rok po roku. W Paryżu. Chciałam do Nicei, ale koszty... ;(
Pierwszy kurs był trochę do kitu: nie wiedziałam o co chodzi i takie tam... Potem przez rok pouczyłam się w Polsce i znowu wyjechałam. Tym razem był to strzał w dziesiątkę. Wspominam do dzisiaj i...znowu się wybieram!!! Teraz będę miała 10 % upustu OD CEN KATALOGOWYCH szkoły. Gites. Jeszcze babka załatwiła mi spanie u rodziny francuskiej (załatwienie za free!). Bilet już w portfelu... Cieszę się bardzo :) Zresztą sami sprawdźcie i napiszcie do babki. Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia :)

francuski24 com

Polecam.
Powodzenia!!!
Samodzielne zorganizowanie wyjazdu nie jest trudne. Zajrzyj na strone paryskiego Alliance.
www.alliancefr.org
A gdy bedziesz szukac zakwaterowania, tutaj:www.annaimmoparis.jimdo.com

Udanego kursu!
Pozdrawiam
witam witam ;>
ja bylam na takowym kursie ale nie we Francji tylko w Szwajcarii, w Lausanne ;> mianowicie pojechalam pierwszy raz trzy lata temu nie znajac ani jednego slowa po francusku. Po powrocie bylam juz spokojnie w stanie sie dogadac. Potem po roku pojechalam znow, ale tym razem juz poziom wyzej! wogole kursy tam odbywaja sie na trzech poziomach. Szkola jest rewelacyjna i zjezdzaja sie tam ludzie z doooosloooownie caluskiego swiata. Mam mega mile wspomnienia, a kontakt z ludzmi z kursu utrzymuje po dzis dzien :)

Dla zainteresowanych podaje adres:
http://www.unil.ch/cvac
hm. ja bym Ci polecił szkołę na południu Francji w Bordeaux,przepiękne miasto, nie da się w nim nudzić a w dodatku super szkoła nazywa się French Factory Bordeaux, widziałam po sobie, że efekty są bardzo szybko widoczne, a poza tym szkoła jest naprawdę super, miła atmosfera a poza tym małe grupki wiec jest bardzo łatwo się zaaklimatyzować a cena jest na prawdę warta tego co proponują wykładowcy na zajęciach ! Ja spędziłam tam miesiąc, i bardzo jestem zadowolona;D
jestem pewna że ty też będziesz tu masz linka jeśli byłbyś zainteresowany http://www.ffbordeaux.fr/ polecam! w razie czego masz moje [gg]
http://www.irffle.univ-nantes.fr/
Ja bylam za intensywnym miesiecznym kursie w FRENCH FACTORY w Bordeaux i musze powiedziec ze szkola jest rewelacyjna. Na moim kursie intensywnym zaplacilam 1021 euro ale za 92h ( nie lekcyjne 45 minut ale zegarowe) po zatym szkola ma bardzo sympatycznych profesorow i super program po zajeciach, nie ma to jak degustacja wina z profesorem francuskiego ;P
Dla mnie bomba, polecam Wszystkim ;D
Fajne kursy mają we Voila i z tego co wiem organizuja je juz od duzszego czasu. Moja kolezanka byla rok w ostatnie wkacje a ja chcialabym pojechac w tym roku. Co ciekawe kursy sa w Besanon, a nie w Paryżu i na Uniwersytecie a nie w jakiejs szkole. Podobno jest o tyle fajnie, ze miasto zyje intensywnie przez cale wakacje, duzo sie dzieje na miescie i na uczelni, a wszedzie jest blisko, wiec nie traci sie czasu na dojazdy. No i dziewczyna po 1mcu przeskoczyla dwa semestry!
słuchajcie, a osoba niepełnoletnia... miałabym problemy z wyjazdem, zakwaterowaniem?
mam 16 lat i szukam czegoś na te wakacje
Fajne kursy i obozy zagraniczne (językowe) dla dzieci i młodzieży ma biuro wyjazdów językowych ATAS. Co najważniejsze indywidualnie podchodzą do każdego zgłaszajacego sie na kurs (wiek, poziom językowy, kraj, itp.); http://przygodazfrancuskim.blogspot.com
słuchajcie, a osoba niepełnoletnia... miałabym problemy z wyjazdem, zakwaterowaniem?
mam 16 lat i szukam czegoś na te wakacje

do srewka

jest to możliwe - jest tylko szkoła w Paryżu która przyjmuje 16-latków, mój GG 33[tel]pisz, to powiem Ci jak ja to załatwiłam
hej, kursy w Besancon, te organizowane przez Voila też są od 16 lat. Możesz do nich zadzwonić i się zapytać.
Hej!! Polecam wszystkim szkołę w Bordeaux=> French Factory Bordeaux. Uczę się w niej już czwarty albo i piąty miesiąc i jest naprawdę super. Lektorzy przyjaźni, dopasowują się do potrzeb studenta, pomagają w sprawach administracyjnych (francuska biurokracja jest okropna!!), w pisaniu listów, podań, CV itp.
Z tego co wiem w ofercie szkoły są również oferty wakacyjne z zakwaterowaniem u francuskich rodzin. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie szkoły (inf.oficjalne) albo u mnie (inf.z pierwszej ręki;)
http://www.ffbordeaux.fr/

Polecam! Bordeaux jest takie piękne!!
:)
Cześć,
Czy ktoś wybiera się w tym roku na kurs językowy do Francji :)?
Temat przeniesiony do archwium.
31-53 z 53
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie