(:POMOCY:)

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka moi mili! mam takĄ sprawkĘ: za rok czeka mnie matura..ale nie o to chodzi! poznaŁam fajnego chŁopaka, z ktÓrym jestem od 2 lat. on pracuje w paryŻu i chce, Żebym po maturze wyjeczaŁa do niego na staŁe i pomyŚlaŁa o pracy lub studiach u niego:) byŁam juŻ w piĘknym paryŻu kilka razy i raczej przychylĘ siĘ do jego proŹby,ale...no i siĘ zaczyna...nie umiem francuskiego!! uczĘ siĘ niby w szkole, ale sŁaba ta nauka! na korki niestety jeszcze mnie nie staĆ, ale jestem uparta i nauczĘ siĘ go!! mam proŹbĘ do wszystkich: interesuja mnie wszystkie informacje jak najlepiej i najszybciej nauczyĆ siĘ jĘzyka w domowych warunkach:) mam na to rok...:( na wakacje wybieram siĘ tam...moŻe wiecie coŚ o jakiŚ wolontariatowych (bezpŁatnych) szkoŁach francuskiego w paryŻu dla imigrantÓw?? a studia tam? to jak i co?? a moŻe macie jakiŚ cynk o dobrej pracy? bŁagam o pomoc na maila: [email] dziĘkujĘ za wszystkie informacje:) peŁna nadziei janeta:) buziaki:*
Darmowe kursy franca w Paryzu na pewno sa ale nie wiem nic wiecej. Jesli chodzi o nauke w domu to ja polecam np. chodzenie na czat francuski i nauke on line.
Za to jesli chodzi o wyjazd to ja bym chyba sie zdecydowala na au pair ( jako ze to nic nie kosztuje ) bo jesli pojedziesz do tego facet to bedziesz zdana tylko na niego na poczatku a nie znasz go chyba tak znowu dobrze. Poznalam tutaj u mnie w dziewczyny ktore jechaly ,, do chlopaka ,, i czesto zle sie to konczylo. Uwazaj !
popieram. zastanowiłabym się na twoim miejscu nad wyjazdem do paryża z powodu chłopaka. moja koleżanka pojechała za swoją "miłością"aż do stanówi i zle to się skończyło. dla niej oczywiście. pozdrawiam :)
ps-co do francuskiego to najlepszym sposobem są kursy-no ale jeśli nie stać cię póki co ,musisz oglądać jak najwięcej kanałów francuskich i słuchać jakieś stacji radiowej-może na początku nic nie będiesz z tego "bełkotu" rozumiłaa ale przynajmniej się osłuchasz z tym cudnym językiem.
DZIĘKI SERDECZNE ZA TE WSKAZÓWKI! NA PEWNO BĘDĘ MIAŁA JE NA UWADZE! ZNAM DOBRZE TEGO CHŁOPAKA,ALE "GŁUPIA NIE JESTEM"! INNYCH ZNAJOMYCH "JAKBY CO" TEŻ TAM MAM,A NA BILET POWROTNY COŚ SIĘ ZNAJDZIE:) ALE MYŚLĘ,ŻE WSZYSTKO BĘDZIE O.K.!
JESZCZE RAZ DZIĘKI,A JAK KTOŚ BĘDZIE COŚ JESZCZE WIEDZIAŁ CIEKAWEGO LUB O TYM DARMOWYM FRANCU W PARYŻU TO PROSZĘ O KONTAKT NA FORUM LUB NA MAILA: [email]
Z GÓRY SERDECZNE DZIĘKI:) POZDRAWIAM:)

« 

Pomoc językowa