kto jedzie do francji ???

Temat przeniesiony do archwium.
czy moglby sie odezwac ktos kto jedzie w najblizszym czasie do francji??to pilna sprawa.....wiec prosze odezwijcie sie!!pozdrawiam:-)
A o co chodzi?Ja jade
ja tez jade:)
mam wielka prosbe...kilka dni temu byli u mnie znajomi z francji.jeden z nich zapomnial wziasc swoj notatnik ,ktory jest mu bardzo potrzebny.czy ktos z was moglby go zawiesc do francji??a jesli tak to gdzie mieszkacie??oczywiscie dostarczylabym wam go osobiscie.prosze nie odmawiajcie bo dla niego jest to niezbedna rzecz a nie moze sie wybrac do polski w najblizszym czasie.bede wdzieczna za pomoc.pozdrawiam goraco:-)
Moze poprostu wyslij poczta ten notatnik?! Bedzie chyba prosciej i szybciej...
wolalabym zeby ktos go wzial osobiscie.raz ze bedzie szybciej a dwa ze bede spokojniejsza ze dotrze na 100%.szkoda ze nikt nie chce mi pomoc.no coz sprobuje jeszcze gdzie indziej.sorry za zawracanie glowy i mimo to pozdrawiam:-)...zycze tez wam milej podrozy i udanego wyjazdu.
Ja lece do Nicei - jak ten ktos moglby sie tam zglosic po niego to moge pomoc...
bardzo ci dziekuje za dobre checi!!ale juz znalazlam osobe ktora mieszka niedaleko mnie i chetnie mi pomoze.ciesze sie ze chociaz jedna osoba chciala mi a wlasciwie mojemu przyjacielowi pomoc tymbardziej ze to tylko notatnik ktory nie zajmuje duzo miejsca a jest mu bardzo potrzebny.jeszcze raz dziekuje ci goraco i pozdrawiam.i zycze ci udanego wyjazdu....podobno to co robimy dla innych zawsze dop nas wraca-mam nadzieje ze ty znajdziesz tez osoby gotowe ci pomoc w potrzebie.:-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Kultura i obyczaje