au pair

Temat przeniesiony do archwium.
salut a tous :) mam pytanko, czy istnieje możliwośc wyjechania jako fille au pair tylko na miesiąc, czy znacie takie przypadki? i znacie może kogoś kto chciałby taka pomoc na tak krótki okres czasu?
pozdrowionka
Niestety ja o tak krótkich wyjazdach nie słyszałam. Minimum to jest 3 miesiące. No ale może znajdzie się ktosik kto ci pomoże :) Trzymam kciuki.
dzieki za odpowiedź:) Niestety na dłuższy pobyt we Francji nie moge sobie pozwolić raz że pracuję a dwa że sama mam małego dzieciaczka :) ale bardzo bym chciała poznać lepiej język francuski :)
co do wyjazdow na tak krotki okres to rzeczywiscie jest trudno ale nie jest powiedziane ze niemozliwe. zalezy kiedy chcesz pojechac. najpredzej znajdziesz taka rodzinke na wakacje. ale nie szukaj przez biura. wejdz na strone www.wirtualnafrancja.com Tam mozesz znalezc ogloszenia a takze zamiescic swoje. nie obiecuje ze na pewno znajdziesz ale mozesz probowac!!!! powodzenia!!!!
A wiesz co? Mam pomysł :) Moje kumpelki z uczelni wyjechały na miesiąc do Francji (jedna też ma dzieciaczka więc nie chciała wyjeżdżać na długo) ale nie jako au-pair. Mieszkały chyba u sióstr,do których codziennie dzwoniły osoby,które potrzebowały np.kogoś do posprzątania mieszkania czy do przypilnowania dziecka czy do jakiejś innej pracy....
Ale nie wiem dokładnie jak to wyglądało.Jeśli chcesz to mogę zapytać :)
Ja slyszalam o takich wyjazdach. Sama bylam na dwa miesiace, ale mialam byc tylko miesiac. Takie wyjazdy istnieja tylko trzeba poszukac.
dzięki za rady...mam nadzieję , że się uda..zależy mi bardzo a i chętnie dowiedziałabym się więcej na temat parc u sióstr..bedę wdzięczna
a gdzie szukałaś jeśli można wiedzieć? też na "wirtualnej"?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka