praca

Temat przeniesiony do archwium.
Hej mam do was prosbe pilnie musze znalezc jakas prace w Paryzu lub okolicach...moze ma ktos jakies kontakty...moze to byc opieka nad dziecmi .osobami starszymi lub sprzatanie prasowanie prosze z gory dziekuje
cz polecam ci wejsc na strone www.polaupair.com lub zadzwonic po numer [tel]/ [tel].jest to biuro fille au pair. Ja szukam zakwaterowania na 15 dni czy znasz kogos kto moze mi pomoc moze Ty
hej niestety nie moge ci pomoc ...sama mieszkam u rodziny dokladnie u ciotki...ale moze sprobuj zadzwonic do polskiego kosciola na concorde do siostr one jakies tam noclegi zawsze mialy...a cos innego oprocz au poir nie znasz?
mozna tez probowac na ww.anpe.fr . Jest mnostwo biur dla fille au pair w internecie .Ja znam tez telefon do biura fille w Paryzu [tel]( p. krystna Noel) nie znam ulicy wiem ze to sie nazywa Accueil servive... Mam jeszcze pytanie czy bedziesz teraz w paryzu lub znasz kogos z Polski tam?
sorki ze sie nie odzywalam ale nie bylo mnie tak jestem teraz w paryzu
Ja mysle ze na pewno cos znajdziesz .Jest mnostwo ofert dla mlodych dziewczyn znajacych jezyk francuski .Nie przejmuj sie . Czy nie masz ochoty sie spotkac ze mna w paryzu moj adres [email]
Sur un site internet que je consulte régulièrement, j’ai lu l'annonce d'une société indiquant qu’elle cherche des personnes de différentes nationalités et en particulier des Polonais(es) pour travailler dans des grands hôtels ou dans des grands restaurants parisiens. Ils proposent différents types de contrats de travail :
pour des personnes qui souhaitent travailler à temps plein, à temps partiel ou pour des étudiants.

Au cas où vous seriez intéressés, voici l’adresse :
www.clair-service.com/hotellerie/index_hotellerie.html

Passé la page d’accueil, en cliquant sur « RECRUTEMENT », vous pouvez déposer votre candidature.
dziekuje bardzo
Ja wyjechalam za posrednictwem stowarzyszenia francusko-polskiego "Polonika" i jestem bardzo zadowolona . Ich strona to www.polonika.fr
Zycze powodzenia i moze do zobaczenia w Paryzu
Kiedyś trzeba się będzie nam wszystki spotkać i razem wybrać na dobre imprezowanie w Paryżu! Trzeba będzie się zgadać! Jak coś mój mail: [email] Pozdrawiam i odzywajcie się czasem! Chętnie popiszę z wami! Ja zdaję w tym roku maturę i też wybieram się do Paryza na dłuuuużej, bo teraz z dojazdu jestem kilka razy w roku u chłopaka! Pozdrowienia i pomyślności:) Buźka:*
hej Jesli jestes zainteresowana praca w Paryzu mam tam rodzine ktora poszukuje kogos do opieki 2 dzieci.Wrocilam 2 tyg.temu po rocznym pobycie i poszukuja kogos na moje miejsce.jesli jestes zainteresowana to dzwon mozesz zadzwonic na moj nr5[tel]lu email [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Studia językowe