Spotkanie Polakow w Paryzu!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 56
poprzednia |
Hej mam na imie Ola i chcialabym zaproponowac takie fajne spotkanie Polakow mieszkajacych w Paryzu albo w okolicy.
Zawsze to razniej i mozna pogadac sobie w ojczystym jezyku:)
Jesli ktos ma ochote na takie spotkanko to piszcie na forum albo dajcie znak na e maila: [email]
pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Jestem za!!

Spotkanie to dobry pomysł!!

[email]
Ja sie dołączam i jest nas dwie, dajcie tylko znać gzie i kiedy :)
oo, same dziewczyny? moze sie wybiore. ale pewnie na jakies babskie tematy bedziecie gadac, wiec jeszcze sie zastanowie ;)
ooo widze ze juz pare osob sie pisze na spotkanko.Tylko trzeba teraz uzgodnic gdzie i kiedy.
Ja proponuje jakas sobote popoludniu.
A co do Kretikka, wpadaj... wez ze soba jakiegos kolege albo kolegow.
ja znam paru Polakow wiec postaram sie przyprowadzic.
Pozdr
ok, może mi też uda się skombinować fajnego kolege (do wzięcia)...
Ja tez jestem za !! ;)
mhhhh....coraz wiecej ludzi, ale bedzie spotkanko.
Wiecie co proponuje sobote 3 lutego na spotkanie.Godzina popoludniowa.A miejsce spotkania...nie mam pojecia.
Moze bysmy poszli na lyzwy najpierw a pozniej do knajpy polskiej na piwo, co?
Albo bez tych lyzew i tylko na piwo... oczywiscie Polskie.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
Jakby co piszcie na e maila [email]
pozdr.
na wyzwach ?? :D
Skoda ze nie moge 3 lutego !
Moge jutro, pojutrze i wiecorem w tygodniu albo 24 marca !!!!!
3 lutego mi pasuje, ale godzinki mam ograniczone... od 14 do 17.30... troche mało, ale niestety taka praca... najwyżej po prostu pojawie sie i zniknę :)
hmmm.... lyzwy?! nie umiem jezdzic, ale moze byc zabawnie :) termin mi odpowiada
no to co widac ze spotkanko moze wyjdzie.
Alors, moze macie propozycje co do godziny i miejsca spotkania???
Ja proponuje godzine 15:00 kolo Hotel de ville co??
Pozdrawiam
pasuje
Moze uda mi sie wyciagnac parke polakow, bedzie wiecej wiary :)
Hej
wiecie co , ale kicha, chyba nie bede mogla tego 3...moze w niedzie 4?? tak o 14 kolo hotel de ville.
pozdr
Witam wszystkich :)

Ja tak za 3 miesiące tez bede mieszkanką Paryża :) nie zdąże na spotkanie jaki planujecie ale np może jeszcze jedno później w czasie jak już będę?

Fajnie by było gdybyście pozostawili do siebie jakiś kontakt np gg albo mail :)
Pozdrawiam:)
zapomniałam podać swojego maila :)
[email]
Ja tez bym sie z wami z przyjemnoscia spotkala, jednak jelsi chodzi o date to sie pospieszcie gdyz za pol roku wracam do polski :)
jak cos, to meil: [email]
pozdrawiam :)
Sorki, ze nie odpowiadalem, ale mialem klopoty z komputerem.
Odnosnie spotkania, niestety niedziela mi nie odpowiada, moze spotkamy sie w nastepny weekend? Czemu nie na lyzwy ;)
czesc ;)

a wiec... kto chetny na spotkanko jutro o 16 pod hôtel de ville? otwieramy zapisy ;)

a w niedziele w planach zwiedzanie jakiegos muzeum... pisze sie ktos? ;))
pozdrowienia!
Pawel

ps [gg]
Plany sie zmienily. Po wielkiej naradzie z grupka polakow (narada byla ciezka i dluga, dopiero co wrocilem) postanowilismy sie wybrac w niedziele 4.02 na lyzwy. Wstepnie umowilem sie na 15h przed hotel de ville, ale godz mozna przesunac, jak ktos chce. Wszyscy mile widziani :) Zapraszam!!
Jezeli lyzwy nie wypala to zawsze mozna pokrecic sie i pogadac ;)
niestety w sobote nie moge, a w niedziele jak napisalem wyzej wybieramy sie na lyzwy :) chyba ciekawsze niz muzeum ;)
dobry pomysl z podaniem gg :) 2882020
Witam!

czy muzeum nudne nie wiem,wiem ze jest pierwsza niedziela miesiaca i jest darmowe :P zreszta, wszystko zalezy od grupy!

My spotykamy sie w niedziele przed Musée Guimet kolo 12,potem byl w planach Picasso,ale na lyzwy tez mozemy zjechac :) bedzie nas spora grupka, jesli dobrze pamietam to dziki tlum w skladzie 5 osob.

Tylko sprecyzujcie ktore "przed" Hotelem was interesuje, przy lodowisku jest zawsze sporo ludzi, jakies haslo rozpoznawcze, czy cus...

Pozdrawiam
Anka

nr gadu 2032665
nr buta 38
nr kom [tel]
no to mam pecha, poniewaz jutro nie moge sie z wami spotkac, iz musze sie do matury przygotowywac :/
eh... szkoda, chodz raz bym sobie gdzies wyszla i poznala ludzi, bo ciagle siedze w domu po za szkola :(
jak cus to moje [gg]
Pozdrawiam
no to dzieki Vercingetorix jednak sie z wami jutro spotkam, mam nadzieje ze bedziemy sie dobrze bawic... ale boje sie tylko jednego... tego ze ja was wogole nie znam :D
no coz, jutro o 16.00 przed hotel de ville :)
hmm a jak my sie tam poznamy, to znaczy ja was, bo nigdy was nie widzialam :|
Post wyzej masz nr mojej kom :) smsuj, dzwon, puszczaj sygnaly :) jakos sie znajdziemy !

Pozdrawiam
Anka
Wyprawa udana, lyzwy zaliczone, nogi zmeczone ;)
Dzieki wszystkim obecnym za fajny wieczor :)
Do nastepnego razu!
a szczegolne podziekowania dla organizatorki imprezy Oli_mcr
:D :))))))

Pozdro!
ooo nie ma za co:)
a jesli co do spotkania... pasuje wam 10 lutego???????????????
chetnie bym poznala wiecej ludi co:)
Jesli ktos ma jakies propozycje godziny i miejsca spotkania niech pisze:)
pozdrawiam
dzieki wam za udany wieczor :)
bylo naprawde fajnie :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 56
poprzednia |

« 

Inne

 »

Pomoc językowa