Ceny biletów we Francji

Temat przeniesiony do archwium.
ile może kosztować bilet z Toulouse do Barbothan (130 km-małe miasteczko)? Próbuje się zorientować, bo nie wiem ile wziąć pieniędzy. bardzo proszę o odpowiedź, przynajmniej taka sugerowana cena?
A czym chcesz jechać? Jeśli to 130 km, to proponuję zobaczyć ceny biletów TGV do najbliższej dużej miejscowości i potem dowiedzieć się jakie są możliwości dojazdu do Barbothan. A jeśli nie to może poszukaj jakiegoś covoiturage - http://www.covoiturage.fr/
http://www.voyages-sncf.com/billet-train/horaires tu również są ceny biletów
Znaczy się tam jest jakies połaczenie autobusowe i tym mam zamiar jechac, lecz własnie nie wiem ile to moze kosztować... 30, 40, 50 EUR?
z tego co widze, to ceny tgv zależą od tego kiedy je sie kupuje. np ze starburga do paryża na najbliższy czas kosztują 79 euro a na sierpień 29 euro..różnica powalająca :)
miejmy nadzieję, że zwykłe autobusy kosztują o wiele mniej...
musisz kupowac z conajmniej miesiecznym wyprzedzeniem jesli chcesz tanio kupic. bilety "na ostatnia chwile" sa tak drogie, ze od razu odechciewa sie gdziekolwiek jechac:/ wydaje mi sie ze autobus jesli dziala jako "podmiejski" to raczej 100 pare km od miasta nie wyjezdza, ale moge sie mylic:/
a trasa strasbourg-paryz to w ogole porazka:/ o ile polaczenia tgv sie przydaja jesli chce sie byc w 2h na miejscu, o tyle chetnie zaplacilabym mniej za 4-5h:/ serio serio...
no ja właśnie mam jechac takim "pod miejskim" czy coś w tym stylu... po za tym nie mam nadal pojęcia ile takie bilety mogą kosztowac. Podróż tam tym własnie autobusem trwa własnie ok. 4 h
Po za tym teraz tak patrze na tę stronę z tym covoiturage i widze, że np. podróż z Toulouse do Paryża kosztuje... 23 EURO! Co tak tanio? Coś mi tu nie pasuje. Ktoś mógłby mi to wyjaśnić? Bo z samego tłumaczenia wiem, że oznacza to "podróż samochodem"... swoim?
Niekoniecznie musisz mieć swój samochód, zazwyczaj jest to opisane przez osobę dającą ogłoszenie. 23 euro do Paryża jest całkiem możliwe. Załóżmy, że samochód pali 6 litrów na 100km. Do Paryża masz ok. 700km co daje 42 litry. Diesel kosztuje trochę ponad 1 euro za litr. Płacisz ty i kierowca, więc by się zgadzało:)
hej a może znasz jakieś magiczne połączenie polska - strasburg ? :)
to było do sooto :)
z jakiego miasta?:) ja sie poruszam autokarami (niestety) - i taka podroz do lublina trwa prawie 24h:( ceny oczywiscie zaleza od czasu w ktorym chcesz przyjechac, w lipcu/sierpniu sa ogromne (chyba ze rezerwujesz z wyprzedzeniem). zazwyczaj patrze na autobusy.onet.pl albo w biurach eurolinesa. jezeli pochodzisz z polnocy polski, to eurolines jest zdecydowanie najlepszy, poniewaz nie jedzie przez wroclaw tylko przez berlin. za to orbis i inne jezdza przez wroclaw. byl jeszcze jeden przewoznik tylko nie pamietam, musze chlopaka spytac bo on z tamtych terenow pochodzi:)
co do samolotow to sa polaczenia z frankfurt hahn, ale jako ze teraz tanie linie lotnicze kaza placic dodatkowo za bagaz + bilet ze strasa do frankfurtu i z frankfurtu do hahn kosztuje w najlepszym wypadku 40e, nie latam. podobno mozna znalezc tansze polaczenia samolotowe z basel (bazylei), a stamtad pociag do strasa to juz niewiele (ok.10-15e), ale jakos nigdy mi sie nie udalo "upolowac" takiego biletu... ;)
Hej dzieki za odp. :)
Jestem z łodzi i upolowałam jakis autobus od siebie orbisu i tani nawet bo 225 ze zniżką euro 26.. nic lepszego nie widziałam.. samoloty tez sprawdzałam ale nic sie nie opłacało a w tym orbisie to sie ceny chyba nie zmieniają, tzn nie drożeją chyba przed samym wyjazdem..
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Studia językowe