Polacy w Paryżu

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 75
Hej,mam dwa wolne miejsca do Polski na Święta, Paryż -Warszawa,jak ktoś chętny to dzwonić 06.87.74.90.81. Samochód osobowy.
Witam, mam 19 lat i od kilku miesięcy mieszkam w Paryżu, tak jak większości z Was doskwiera mi samotność, chętnie poznam koleżanki z którymi będę mogła się spotkać. Proszę o kontakt : [email] :)
Hej,
Nie będę oryginalna - od paru dni mieszkam w Paryżu razem z mężem i szukam pracy.
Jeśli ktoś ma ochotę pogadać, zapraszam na [gg] .
Szukam też osób tańczących salsę (kubana/LA).
Pozdrawiam,
Agnieszka.
witam
od czasu do czasu moge wynajac pokoj u siebie jezeli na klika dni to jest to 20 euro od osoby
pozdrawiam
[email]
lub strona http://www.pokoje-w-paryzu.com
Witam, jestem nowy w Paryzu, chetnie poznam nowych znajomych. [gg]
czesc nudzi mi sie strasznie, mieszkam w paryzu i szukam kolezanek do pogadania to moj nr [tel]
Czesc,
Poszukuje mlodej, energicznej osoby ktora chcialaby zajac sie moja 10-cio letnia corcia w Paryzu na kilka dni w czerwcu 7-11 czerwca. Maz chce ja zabrac ze soba do pracy ale nie bedzie mogl caly czas z nia byc bo musi pracowac. Ola mowi troche po Polsku bo obecnie mieszkamy w Stanch ale na pewno rozumie wszystko wiec z dogadaniem sie nie bedzie problemu.
Prosze o kontakt na e-mail [email]

Pozdrawiam

Justyna
Hej!
Będę w Paryżu od lipca i spędza tam minimum rok :). Mam 24 lata i jestem spontaniczną i szaloną młodą dziewczyną :). Będzie mi miło poznać jakiś polaków/polki z którymi będzie można wyskoczyć na kawę/piwko/imprezkę :). Mój mail to [email] - proszę o kontakt :)))))))))
Witam.
Jak w temacie. Wraz z wspólnikiem poszukujemy stałego kontaktu z Polakiem mieszkającym we Francji w celach importu motocykli do Polski.
Mają to być większe ilości jak i również akcesoria.
Z naszej strony możemy zagwarantować dobre wynagrodzenie za udana współprace oraz stałe i regularne zamówienia.
Pozdrawiam telefon do kontaktu:
785-965-403 oraz na adres e-m@il: [email]
Pozdrawiam oraz zapraszam do współpracy i czekamy na ciekawe oferty.
Cześć
W lipcu wybieram się do rodzinki w okolice Paryża. Szukam nowych znajomych do wspólnych wypadów na miasto. Mam 17 lat, jestem wesołą i szaloną dziewczyną :) Jeśli chcielibyście się spotkać, moje gadu: 7607720 lub email: [email]
Witam,
poszukuje noclegu u polskiej rodziny mieszkającej w Toulouse lub Marsylii na około 4 lub 5 nocy. Proszę o maila z ceną za dobę (2 dorosłe osoby). Pozdrawiam Justyna
[email]
Czesc,witajcie..potrzebuje Waszej pomocy,glupia sprawa :-/(?),
wczoraj wrocilem z kulkudniowego pobytu w Paryzu i jak to w zyciu czasami bywa ostatniego dnia
jadac pociagiem natknalem sie na dziewczyne ktora chcialbym odszukac,
nie znam jej zadnych danych,mam tylko jej zdjecie, godzine i trase RER A w ktorym ja spotkalem, oraz przystanek na ktorym wsiadla i wysiadla,czy jest jakis portal gdzie mozna znalezc w Paryzu taka "zgube", dodatkowym"plusem" jest moja nieznajomosc j.francuskiego :-( Pozdrawiam
Ach, ci romantycy... :-)
..coz tacy niektorzy sa :-) podobno ciezej sie z tym zyje,ale albo sie kims takim jest i nie mozna sie tego pozbyc,albo jest sienormalnym czlowiekiem ;-)...a w kwestii powyzszej macie jakies pomysly? :-)
widziałem taką rubrykę kiedyś w jakiejś darmowej gazecie à la Métro
Hmm,pamietasz moze co to byla za gazeta:( ?
Nie pamiętam, ale też szanse, że ona to będzie czytała akurat... :-)
Może ona nie jest taka romantyczka, a poza tym ma męża i dwójkę dzieci?
Czemu nie podszedłeś po prostu zagadać? (że tak z ciekawości zapytam i bez złośliwości)
Z co najmniej dwoch powodow,po pierwsze dziwnie mi bylo ot tak poprostu,a po drugie i najwazniejsze, nie za mocno sie czuje ze swoja znajoscia jezyka,zwlaszcza francuskiego :/
Hej, jestem w Paryzu (dokladnie Villejuif) od miesiaca, chetnie poznam Polakow, zeby porozmawiac lub spotkac sie od czasu do czasu. Jesli ktos ma informacje na temat pracy w Paryzu to tez prosze o kontakt. Moj mail:
[email]

Pozdrawiam,
Ania
Coz,widze ze musze poszukac sposobu na odnalezienie tej "zguby" gdzie indziej :/
Witam, potrzebuje dla znajomych kogos kto mieszka w Paryzu, zna angielski w stopniu komunikatywnym i moglby sluzyc za tlumacza "polsko-angielskiego" na targach TEXWORLD w Paryzu, w terminie 16-18 wrzesnia 2013. Pozdrawiam.
edytowany przez msmaaaa: 29 sie 2013
Cherry 89 Mam na imię Patryk też od nie dawna mieszkam na Paryżu i chętnie umówię się na na jakieś spotkanie pogadać :) mieszkam z siostrą i kolegą i przy weekendzie miło by było się spotkać w razie czego pisz na e-mail : [email] pozdrawiam :)
edytowany przez Timon8810: 07 wrz 2013
Hej ;)

Jestem we Francji od miesiąca. Mieszkam niedaleko Paryża. Chętnie poznam nowych znajomych z Paryża i okolic.

Pozdrawiam :)
Czesc.Dzisiaj przybyłem do Paryza:)w kieszeni mam piec euro;))Powaznie:)Czesto wprowadzam radykalne zmiany w moim zyciu...Ostatnimi czasy moje zycie wydało sie nudne..Kolejny raZ:)Mogłem sie zabic albo cos zmienic:)Decyzja natychmiastowo zapadła...zwolniłem sie wczoraj z pracy pozegnałem rodzine i przyjacioł spakowałem w plecak szczotecze kilka drobiazgow i wybor padł na Paryz:)Magiczne Miasto:)Wczoraj o 8h. zaczełem prace a 4h.pozniej zwolniłem sie z pracy i autostopem dzisiaj nad ranem dotarłem)))Chetnie poznam ciekawych ludzi:)nie znam nikogo w city:(Dosc pilnie poszukuje pracy..Wezme kazda oferte:)))Za pomoc z gory dzieki:)Piszcie jak macie ochote;)Pozdrowionka;)))
https://pl.wikipedia.org/wiki/Choroba_afektywna_dwubiegunowa
czasem to i takim nalezy pomoc ,zeby wiecej glupot nie narobili :).......chciaz wojtek pomimo ipulsywnosci wyglada mi na osobe ustabilizowana psychicznie ;;;;;
hej, przeprowadzam się do Paryża za dwa tygodnie. nie mam tam żadnych znajomych, pracy, ani nie znam języka. wiem, odważnie, jednak wszystko z miłości... póki co, wystarcza, jednak mój chłopak dużo pracuje, a ja muszę w jakiś sposób zarabiać, choćby minimalne kwoty, poza tym zdaję sobie sprawę, że zatęsknię za domem i znajomymi. jeśli więc ktoś z Was miałby ochotę na kawę czy kieliszek dobrego wina plus spacer, żeby pomóc mi się zaaklimatyzować i pogadać po prostu, z przyjemnością się spotkam. wdzięczna będę też za jakąkolwiek radę w sprawie pracy. Mam 22 lata, jestem studentką pedagogiki i chętnie również pomogę, jeśli będzie to w mojej mocy i możliwości. Pozdrawiam wszystkich zagubionych i tych znakomicie się odnajdujących Polaków w Paryżu ! :)
Zapraszam na wymiane ksiazek polskich 19 stycznia w szkole polskiej w Prayzu.

Wiecej info:http://www.ifrancja.fr/19-stycznia-akcja-wedrujaca-ksiazka-przyjdz-i-wymien-za-darmo-twoja-ksiazke-t107733.html
Witam wszystkich :) niosę się z zamiarem przeprowadzki do Paryża,i potrzebuję kilku rad,podpowiedzi. Chodzi mo dokładnie aby ktoś mi mógł napisać jak wygląda tam życie,jak się funkcjonuje,itd. Tu jest mój nr gg : 48505046. Z góry dziękuję wszystkim pomocnym ''duszyczkom'' :)
edytowany przez lilus166: 05 lut 2014
czesc:) nie wiem czy juz masz duzo znajomych czy jeszcze nie ale ja z checia spotkam sie na jakas kawe i na jakis spacer :) w paryzu juz jestem chwile ale nie mam zadnych znajomych polakow :( moj mail: [email]
Kasia
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 75

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka