Polacy w Paryżu

Temat przeniesiony do archwium.
61-75 z 75
| następna
Cześć!!!
Od 30.05 do 01.06 postanowiliśmy wybrać się do Paryża. Powoli mamy dość "Pięknego" UK. Zamieszkamy w hotelu który się mieści w Argentevil. Znależliśmy parking przy stacji kolejki nie daleko hotelu ale to jest nadal 4 strefa. Poszukujemy jakiegoś fajnego, niedrogiego parkingu bliżej centrum. W piątek mamy w planach zwiedzić centrum. W sobotę park Astérix. Do końca nasze chłopaki nie są przekonane. Może macie jakieś inne opcje dla 7 i 11 latka. Za wszelkie cenne informacje bardzo dziękujemy.
Pozdrawiamy Polonię we Francji.
Darek z rodziną.
[email]
Cytat: lidkajanicka
hej, przeprowadzam się do Paryża za dwa tygodnie. nie mam tam żadnych znajomych, pracy, ani nie znam języka. wiem, odważnie, jednak wszystko z miłości... póki co, wystarcza, jednak mój chłopak dużo pracuje, a ja muszę w jakiś sposób zarabiać, choćby minimalne kwoty, poza tym zdaję sobie sprawę, że zatęsknię za domem i znajomymi. jeśli więc ktoś z Was miałby ochotę na kawę czy kieliszek dobrego wina plus spacer, żeby pomóc mi się zaaklimatyzować i pogadać po prostu, z przyjemnością się spotkam. wdzięczna będę też za jakąkolwiek radę w sprawie pracy. Mam 22 lata, jestem studentką pedagogiki i chętnie również pomogę, jeśli będzie to w mojej mocy i możliwości. Pozdrawiam wszystkich zagubionych i tych znakomicie się odnajdujących Polaków w Paryżu ! :)

Mam ten sam problem! Jestem tutaj dopiero dwa tygodnie, ale juz doskwiera mi nuda. Chlopak pracuje calymi dniami a ja siedze i wariuje w czterech scianach. Jezyka nie znam co skutecznie utrudnia znalezienie mi pracy. Jedyna rozrywka to skype z rodzinka i znajomymi ale to przeciez nie to samo co spotkanie przy kawce czy piwku :p
a jest ktos moze z Pikardi tzn Beauvais :)?
hejka, odezwij się do mnie na meila [email]
pozdrawiam
cześć, jestem tu nowa,szukam kogoś kto by się podjął pomocy w postaci organizatora pobytu w Paryżu.Chciałabym mojemu wnukowi( 12 lat) zrobć niespodziankę,jego marzeniem jest zobaczenie wieży eiffla.Myślałam o dwu dniowym pobycie w Paryżu.Piszcie ,choćby to było nierealne,tylko po polsku ,bo nie znam języka.
Za niecały tydzień zaczynają się modowe targi Who' s Next w Paryżu, a osoba, która miała jechać z naszą firmą w charakterze tłumacza, w ostatniej chwili zrezygnowała. Dlatego PILNIE szukam osoby (najchętniej kobiety, bo zajmujemy się modą damską i z doświadczenia wiem, że łatwiej się odnajdzie) chętnej podjąć się pracy:

4,5,6 lipca w godzinach 9:00-18:00
7 lipca, 9:00-16:00

Praca polega na obsłudze klientów podczas kontraktacji, tłumaczeniu zasad współpracy, opowiadaniu o kolekcji, metodach produkcji, możliwościach, jakie oferujemy etc. Ważne, żeby być otwartym, uśmiechniętym, umieć zachęcić klientów do obejrzenia tego co prezentujemy.

Większość klientów porozumiewa się równolegle po angielsku, więc pewnie nie będzie wiele tłumaczenia symultanicznego, przekładania każdej kwestii, jednak najistotniejsze sprawy, jak warunki współpracy, zasady realizacji zamówień itd. muszą być w pewni zrozumiałe dla obu stron, dlatego wolimy się zabezpieczyć i mieć obok kogoś, kto perfekcyjnie włada francuskim. Oczywiście, ja cały czas jestem obok i pracuję z klientami na tych samych zasadach.

Proszę o kontakt e-mailowy, podam adres naszej strony (tu, na forum, nie wolno mi tego zrobić), ustalimy szczegóły wynagrodzenia, odpowiem na pytania.
Proponujemy umowę o dzieło.

Pozdrawiam
Marta
Cześć chcę przyjechać do Paryża na 2-3tygodnie (10-30lipca), szukam taniego miejsca do spania. Gdybyście chcieli wynająć pokój na taki krótki czas to proszę o pomoc... nie pogardę też namiarami na tani hostel, albo te siostry o których mówicie... nie znam...
..... gdyby ktoś chciał wypełnić nudę spotkaniem że mną i udzieleniem mi dobrych rad dotyczących Paryża... byłoby super.
Cytat: cicha891
Cytat: lidkajanicka
hej, przeprowadzam się do Paryża za dwa tygodnie. nie mam tam żadnych znajomych, pracy, ani nie znam języka. wiem, odważnie, jednak wszystko z miłości... póki co, wystarcza, jednak mój chłopak dużo pracuje, a ja muszę w jakiś sposób zarabiać, choćby minimalne kwoty, poza tym zdaję sobie sprawę, że zatęsknię za domem i znajomymi. jeśli więc ktoś z Was miałby ochotę na kawę czy kieliszek dobrego wina plus spacer, żeby pomóc mi się zaaklimatyzować i pogadać po prostu, z przyjemnością się spotkam. wdzięczna będę też za jakąkolwiek radę w sprawie pracy. Mam 22 lata, jestem studentką pedagogiki i chętnie również pomogę, jeśli będzie to w mojej mocy i możliwości. Pozdrawiam wszystkich zagubionych i tych znakomicie się odnajdujących Polaków w Paryżu ! :)

Mam ten sam problem! Jestem tutaj dopiero dwa tygodnie, ale juz doskwiera mi nuda. Chlopak pracuje calymi dniami a ja siedze i wariuje w czterech scianach. Jezyka nie znam co skutecznie utrudnia znalezienie mi pracy. Jedyna rozrywka to skype z rodzinka i znajomymi ale to przeciez nie to samo co spotkanie przy kawce czy piwku :p



Hej dalej się nudzisz? bo ja mam podobną sytuację ..pisz na maila [email] - oczywiście jak ktoś też nie wie co cały dzień ze sobą zrobić w Paryżu to zapraszam do kontaktu :) pozdrawiam wszystkich Kasia.
Hej wszystkim,
szukam osoby, która mogłaby pomóc znaleźć inną pracę dla faceta niż budowlanka, w której robi chyba 99% rodaków w Paryżu. Jestem chętny podjąć wszystko; roznoszenie towaru w sklepach itp itd. W lipcu kończę 24 lata, komunikatywny angielski. Potrafię się odwdzięczyć.. ;) [email]
Pozdrawiam serdecznie
Okazja nauki angielskiego i podszlifowania francuskiego. Wycieczki objazdowe Kanada i USA.
Najlepsze ceny i oferty www.danmir.com
Szlifowanie francuskiego w Kanadzie, to jak szlifowanie polskiego na Słowacji.
Czesc. Mam 35 lat i spedze w Paryzu najblizszy miesiac. Niestety nie znam tu nikogo i nie znam francuskuego. Moze jest ktos kto ma czas i ochote sie ze mna spotkac, pogadac, wypic kawe... mam wolne wieczory i wszystkie weekendy
Witam.Szukamy transportu z lotniska Beauvais do Paryza do centrum Pompidou dnia 5 wrzesnia o godz 9.00 i powrot 8 wrzesnia samolot mamy o 18.10 ( 4 osoby). Prosze o kontakt mailowy [email]
Czesc,
Mieszkam w Paryzu ( no w zasadzie tuz pod) juz prawie od miesiaca. Nie mam zbyt wielu znajomych, a jezeli to sa to glownie francuzi. Chetnie spotkam rodakow bo juz mi sie mozg przegrzewa od tego francuskiego. Jezeli masz czas w weekendy i ochote na spacer, kawe, impreze a moze jakis dalszy wypad to razem razniej :)
Ja - lat 28, wegetarianka, uwielbiam salse :) [email]
Temat przeniesiony do archwium.
61-75 z 75
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka