Polacy w Annecy

Temat przeniesiony do archwium.
31-41 z 41
| następna
Witam,
niedługo mam podjąć pracę w Annecy. Chciała bym wynająć pokój za ok. 400 € czy możecie mi coś polecić lub gdzie najlepiej szukać? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam
ja mogę ci polecić pisanie "chciałabym" łącznie

i taką stronę: http://www.recherche-colocation.com/

jest też parę innych portali, słowa kluczowe np.: colocation + annonces
Informacje
Ruszamy z powrotem z polskimi imprezami po udanym ostatnim eventie grudniowym . Przyponinam bylo nas 40 osob. Wszyscy juz wrocili ze swiat wiec czas na zabawe. Prosze zaprosic jak najwiecej osob aby moglismy ta grupke rozszerzac z imprezy na impreze. Albo podzielic ten link na polskich stronach . Tym razem syrius , na péniche ... Uwaga w sobotni wieczor jest bramkaz , wiec tenue correcte messieurs ;) ... Parkiet jest duzy wiec wszyscy sie pomiescimy i troche potanczymy ;) .... Adres 4 quai augagneur > duzy czarny péniche ... Czekamy na siebie przed clubem

W grudniu na takim spotkaniu bylo 40 Polakow/Polek. W styczniu maja zjawic sie ludzie z grenoble, chambery i okolic. Czyli idziemy na rekord :)
24 stycznia o 21h30 przed klubem. Jak sa pytania to pisac tutaj
Witam,

Szukam dobrej i odpowiedzialnej niani dla dziecka na czerwiec i lipiec w Annecy. Moja córeczka będzie miała 8 miesięcy w czerwcu. Godziny opieki to 3 dni 7.30 - 18.00 i 2 dni 7.30- 13.00.
Witajcie, obecnie mieszkam w Paryżu, ale chcę się przenieść do bardziej czystego miejsca i postawiłam na Annecy. Oczywiście gdyby ktoś potrzebował z Was opiekunki dla swojej pociechy, to chętnie podejmę pracę.
Mam doświadczenie i dobre referencje, ale przede wszystkim lubię dzieci i mam z nimi dobry kontakt.
Znam podstawy j.francuskiego. Jestem odpowiedzialną osobą bez nałogów. Zapewniam... :)
Mój. mail [email] tel. [tel]Jestem do dyspozycji od marca lub kwietnia 2015.
Pozdrawiam rodaków.. :)
Joanna
Witam. Ja i mój chłopak jesteśmy z okolic Genewy a dokładnie Bons en chablais. Czesto jezdzimy na spacery do Annecy, mieszkamy tutaj od stycznia,niestety nie znamy żadnych polaków,chętnie byśmy poznali.Miło czasem spedzić weekend czy umówić się na kawe z rodakami :)
Podaję mój e-mail: [email]
Witam wszystkich polaków bardzo serdecznie.
Z tego co zauważyłam po wpisach jest kilka osób które chętnie spotkają się na kawkę i pogaduchy.
My również jesteśmy chętni na spotkania z rodakami i nowe znajomości.Pozdrawiam,Ania
Podaję [email]
Witam! :)

Z mężem Francuzem i naszym 2-letnim synkiem przeprowadzamy się do Annecy na początku roku (aktualnie mieszkamy w Luksemburgu, wcześniej wiele lat Paryż). Zostawiam swoją pracę i karierę, na początku będę siedzieć w domu z dzieckiem. Pragnę nawiązać kontakty z Polakami na miejscu, ponieważ uwielbiam towarzystwo i jestem wszystkim, tylko nie typem samotnika :) Bardzo chętnie się spotkam, proszę, piszcie na [email]

Do usłyszenia i przeczytania,
Jowita
Ja mieszkam 6 lat w Bellegarde sur Valserine i nie znam ani jednego Polaka...ale w Annecy jest dosc spora grupa Polakow przede wszystkim studentow.Chcialbym tylko ostrzec tylko przed Polakami,ktorzy zalatwiaja sprawy administracyjne za pieniazki...wszystkie posrednictwa z ubezpieczeniem,szukaniem mieszkania itp...pamietajcie,ze we Francji te uslugi sa za darmo a zajmuja sie nimi assistante sociale i to samo dotyczy nauki jezyka,opieki nad dziecmi,zalatwianie spraw w Caf,Pole Emploi i we wszystkich urzedach...Nie placie Polakom za zalatwianie sprawa administracyjnych...jest starsza Pani w Annecy,nie bede podawal nazwiska,ale mieszka kolo katedry,ktora bierze oplaty za pomoc,ktora jest darmowa:)
Witam
Mam na imie Monika od kilku miesiecy mieszkam we Francji (okolice Annecy) razem z moim chlopakim. Nasz farncuski jest kiepski wiec nie mamy zbyt duzo znajomych chetnie nawiazemy nowe znajomosci. Moj kontakt: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
31-41 z 41
| następna

 »

Studia językowe