obozy Unesco

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 108
A tak swoją drogą to myślisz, że te kamery działają?

A warunki w olsztynie są... można powiedzieć komfortowe - jak wyjedziesz odpowiednio wcześnie to trafisz do bloku (są 2) z łazienkami w pokojach i będziesz mieszkać nad Francuzami.

Agniecha a tak swoją drogą kto był twoim wychowawcą?
kamerki to pewnei dzialaja, ale kto by tam chcial je włączac i marnować prąd:P
moją wychowawczynią byla justynka(ta z krotkimi wlosami,chuda),byla w stanie nawet przeszukac torebke mojej koelzanki bo miala wypchaną jak wracala ze sklepu(wiadomo zcego szukała):/ miala wiele roznych faz ale mniejsza o nią

co do tegorocznego obozu w olsztynie to slyszalam ze ma byc rygor,Mathieu ma przerabane i nie moze nawet palic przy Polakach,z piciem tak samo(mają zakaz),takze moze lekcje beda bardziej przyzwoite z nim:)dobrej zabawy na obozie!ja tez chcęę!!:(
Dostałęm dziś list, z numerem konta itp itd i że mam wpłacić pieniądze do 26, czyli do jutra. Stąd moje pytanie: liczy się data wpłaty czy data wplynięcia tych pieniędzy? Czy jak się spóźnią 2-3 dni to się coś stanie... ??
Wydaje mi się , że data. Na obozie i tak będą sprawdzać kto wpłacił (pójdziecie do pani.... sekretarki chyba) - weź ze sobą dowód wpłaty na konto i po problemie - ja tak robiłam w zeszłym roku, bo dowiedziałam się, że jadę na 3 dni przed obozem.
uuu... to ma lekko przerąbane. Ja miałam Frappe za wychowawcę:D Fajowo było - zwłaszcza jak wpadała w środku nocy do pokoju i skarżyła się, że nie mozę spać:P
Spoko, dzięki bardzo za odpowiedź ;))
ja bylam na obozie UNESCO ale angielskim (z Amerykanami) w Krakowie z tego co czytam forma jest taka sama wiec polecam ;)
=> Andrew1988 - widze sie przestales sie udzielac na naszym forum :P skaczesz z kwiatka na kwiatek hehe :P
Wlasnie kto mi moze powiedziec czy warto jechac??? Ucze sie francuskiego zaledwie kilka miesiecy i nie wiem czy dam sobie rade. Jezeli chodzi o atelie to wybiore taneczny o ile taki bedzie. Mam proźbe czy ktos by mi mogl przeslac na mojego maila jakies informacje dotyczace wyjazdu??? Z gory dziekuje. [email]
Ja jeszcze nie dostalam karty [nie tej co pielegniarka i wych. wypisywali, tylko ta druga], a rodzice zdeklarowali ze zaplaca cala kwote to jak ja mam placic pieniadze??? Kurcze mam do Brzeska brac tyle kasy czy moze przesla mi jeszcze nr konta?? Z gory thx za ryhła odp :*
@maniura
Nasz temat w ogóle umiera ;( Trzeba będzie go jakoś ożywić ;]
@Andrew

nadal wybierasz się na obóz do Olsztyna?? :D
też jeszcze nie mam tej drugiej karty i nie wiem ile wpłacić, ale to się wpłaca na konto i podobno tam na miejscu pokazuje się dowód wpłaty...
też jadę do Brzeska, więc pewnie się spotkamy

I mam jeszcze pytanie do innych, którzy już kiedys byli na takim obozie. No bo wszyscy się tak zachwycacie, ze było tak fajnie i wogóle, a nie macie żadnych uwag krytycznych? Wszytsko wam się podobało, nie było niczego takiego, co wam się nie podobało?
Dziekuje za odpowiedz :):*
pozdro 600
@titii
Tak nadal, jestem właśnie w trakcie pakowania ;) Może się tam jakoś spotkamy, jeśli Ty też tam jedziesz ;]
a wlasnie mam kolejne pytanie...hyhy bo 14 lipca jest swieto republiki francuskiej. Jak na obozie swietuje sie w.w świeto?? Czy wtedy sa normalnie zajecia. thx z gory za odp:)
Mam pytanie bo jade na ten obóz z trzema koleżankami i czy my możemy sobie wybrać że chcemy być w pokoju razem czy oni nas przydzielają i możemy być wciśnięte do kogoś innego?
na obozie jest przygotowywany dzień francuski :D - 14 lipca
sa jakies wystepy itd nie ma zajęć wiekszosc jest na stronce oreore
mi osobisie w tamtym roku nie podobała się organizacja polska
tzn 2 lata temu było jakoś wiećej fajnych rzeczy itd
Też się zastanawiam, czy jakiś funduszowiec znajdzie się w Brzesku :). Pierwszy raz jadę na taki obóz, ale mam nadzieję, że będzie okay. Jeśli ktoś się wybiera do Brzeska, to się spotkamy niebawem :). jeśli ktoś z tegorocznego brzeska chciałby pogadać przed obozem, moje [gg] :)
mam pytanie - jade na obóz do Brzeska - czy można np. wychodzić na miasto bez problemów, czy rzucają się o wychodzenie poza ośrodek? i czy na wycieczkach jest czas wolny (Kraków, Zakopane) z góry dziękuję za odp rn:)
Ja nie mam pojecia jade pierwszy raz, jak ty (prawdopodobnie) mysle, ze fajnie bedzie . Pozdrowienia dla ludzi wybierających się do Brzeska i do zobaczenia!!!
Ooo TAK!
Wolny czas jest na wycieczkach :) tylko trzeba chodzić grupkami ;). Ja byłam pare lat temu w Limanowej na angielskim ( 2 razy rok po roku) okolica była spokojna więc pozwalali nam chodzić do pobliskiego sklepu ale wypady na całe miasto były już organizowane! Zawsze można poprosić jakiegoś francuza ,żeby z wami poszedł :) .. chociaż jak macie 18 lat to nie powinno być problemu.
Baardzo miło wspominam i polecam serdecznie!
Mała rada: często organizują się na miejscu wśród obozowiczów sekcje do spraw kultury i rozrywki, sportowe, pozadkowe. warto zgłosić się do sekcji kulturalnej bo o wszystkim wie się na początku i można organizowac wypady do kina,dyskoteki,wieczorki francuskiego filmu etc. Potem jeśli przypadniesz do gustu organizatorom sami wysyłają karte i zaproszenie na obóz ;) i nie przeba stać o łaske w szkole(tak było w moim przypadku).
Powodzenia!
agniv no wsłanie wtamtym roku się troche "rzucali" ze nie możan ale ich udobruchaliśmy i było spoko
wcale nie trzeba chodzić grupkami
z zakopanem i w kraku mieliśmy wolne
i pamiętam francuzi zawsze nagrzani wracali co niektórzy :P
A Ci wykładowcy to w jakim są mniej więcej wieku i czy to są tylko faceci czy babki też???
cześć, jestem na bierząco z wpisami, bo też jadę w tym roku, w sumie to juz jutro. do Brzeska. Mam nadzieję,ze ludzie bedą fajni,zę nie bede sie nudzić i że nie bede najgorsza z francuskiego^^ jeżeli przeżyję to opisze swoje wrażenia dla potomnych
Do Zobaczenia Jutro Na Obozie!!! pozdrawiam
Ci co byli w Olsztynie, odzywać się !! :) Podobalo się chociaż ?? :)
jasne że się podobało!!!!!! jeśli to bedzie możliwe to chciałabym wrócić za rok! chociażby po to by się nagadać z Francuzami bo teraz nie miałam zbyt wielu okazji, a jak nawet miałam to ich nie umiałam wykorzystać :(... poza tym był taki jeden Andrzej... ;P którego Francuzi nie odstępowali na krok... :D:D:D a przy nim rozmawiać po francusku bym się nie odważyła... :Drnrn;) rnpozdrawiam! rnrnP.S. brakuje mi codziennego "wstawać" i "na śniadanie" i niespodziewanych wizytacji pokoji przez pana XX comprendra qui pourra :D:D rnP.S.S Nie wiesz co z Patrykiem? wiem że nic poważnego sie nie stało ale jak go widziałam na balkonie wtedy... nie wyglądał najlepiej... to było straszne :(
Ludzie!! warto jechac do Brzeska :D ja bylam dwa razy :P nie zaluje no moze jedynie tego ze w tym roq nie pojechalam;/ Pileczka :D jak to Ty to siedzialysmy w zeszlym roku przy stole:D kojarzysz Gosie swoja secret amie?:D
Z Patrykiem podobno całkiem nieżle, na szczeście to 'tylko' zewnętrzne obrażenia... W dniu wyjazdu jeszcze nie wiadomo było czy wróci do Fr czy pojedzie z nimi na tą wycieczkę po Polsce ;)
PzDr :*
patycacek jasne ze pamiętam :) ciebie tez pamietam :)
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 108

 »

Pomoc językowa