obozy Unesco

Temat przeniesiony do archwium.
91-108 z 108
| następna
Nono piłeczko to milo :D szkoda tylko ze w tym roq mnie nie bylo na obozie ;/ ale musialam sie zajac studiami :|
Ah ale było fajnie na obozie w Brzesku... Super... A Ci ludzie. pozdrowienia dla wszystkich, naprawdesuper doswiadczenie Pozdrawiam wszyskich, za rok bede na pewno jak będzie to możliwe!!
Jednym slowem bylo ZAJEBISCIE!!! polecam wszystkim obozy jezykowe organizowane przez UNESCO. ZA rok jak sie uda tez sie tam wybiore...do Brzeska:D


Mollęda...a opowiesz mi bajke o Jelonku?

aux cerf avec "F"
powiedzcie co sie stalo z Patrykiem?w tamtym roku super sie z nim dogadaywalam.szkoda ze nie bylo mnie w tym roku:/
gdzie jezdziliscie na wycieczki?
Na ostatnim ognisku Patryk chciał 'zionąc ogniem' i niestety coś mu się nie udało i trochę przypalił sobie twarz i włosy, ale jak już pisałem to tylko zewnętrzne...
A co do wycieczek: Mikołajki [hotel Gołebiewski] i jakiś park ze zwierzętami, Frombork i Krynica Morska, a poza tym to kino i teatr ale to już w Olsztynie ;]

PzdR :*
Aj... Biedny Patryk... W zeszłym roku na ognisku dał niezły popis z tym ogniem - naewt kilka razy i bez szwanku:D
biedny Patryk..biedny:(
a był Joseph?prowadził teatr?uwielbialam go poprostu!
heh... ja tez w tym roq bylam w a Olsztyn. i naprawde wszystkim polecam goraco! =D po prostu rewelacja, jesli tlyko sie uda to za rok bede chciala to powtorzyc!! oczywiscie ze byl ''pan mądrala'' :) ale i tak: Kapitan Planeta rzadzi! weim co mowie, bo w koncu mialam pokoik vis-a-vis! =P
kto to kapitan planeta?
Kapitan Planeta to był jeden w wychowawców :D Śmieszny typ, cały obóz się z niego zbijał, nawet francuzi wiedzieli a on nie był niczego świadomy :D Ahhh ten pan Grześ :D
ale to był polski wychowawca?a w jakiej grupie bylaś językowej?
Tak, to był Polak=) Ja BYŁEM w grupie o nazwie 'Luis Guillou' czy coś takiego :D
to byla najlepsza grupa?to pewnie byles z gabryską i adamem z krakowa:)a mam pytanie duzo sie w tym roku piło?bo w tamtym to hmm porządnie:)pzdr
Tak to była najlepsza grupa i owszem byłem z Gabryśką, ale Adama wysłali gdzie indziej, nie pamiętam już gdzie. A co do drugiego pytania to myślę że znasz odpowiedź, było nawet kilka przypałów, chcieli kogoś tam usuwać z obozu i takie tam :)) Francuzi też ładnie dawali :P
no to ładnie:)chwala ze mialamw tym roku zamieszanie ze studiami i nie moglam jechac,bo pewnie bylabym pierwsza do wywalenia z gabryska pewnieco do francuzow,to tez bylo ostro,szczegolnie niektorzy sie popisali:)a masz moze jakies zdjecia na necie z tego obozu?w tamtym roku wszytskim dawali plytki na koniec ze zdjeciami.jak cos to przeslij na maila jak mozesz: [email]
Hehe :) Co do zdjęć to wysłałem Ci na maia link do bloga Gabryski na którym jest pełno zdjęć z tego obozu i z lat poprzednich i linka do do strony naszego obozu (forum, djęcia osób i takie tam rzeczy)
Pozdrówki
dzięki za te zdjecia ostro ich dużo jest:)pozdrawiam!
Czy w tym roku coś takiego będzie (Kończę III klasę Gim)
Temat przeniesiony do archwium.
91-108 z 108
| następna

 »

Pomoc językowa