Francuskie filmy :)

Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna
Nathalie, J'm'sens pas belle, Placard, Les Bronze, Vidocq, Amelia, wszystkie filmy mozna sciagnac z francuskim dubbingiem na p2p, nawet amerykanskie :) szukajcie a znajdziecie....
jest jeden dobry dokument: "être et savoir". bardzo sympatyczno i ciepła opowieśc o dzieciach i ich nauczycielu z małej wiejskiej szoły. polecam
ooo tak les bronzes to poprostu rewelacja
mam wszystkie 3 czesci...
poprostu super
Encore "Exils".
A nie raczej "être et avoir"?
polecam nowy swietny film - "de battre mon coeur s'est arrete" ( o niefortunnym polskim tlumaczeniu "w rytmie serca")... leci teraz u nas w kinach. genialny, dostal chyba az 8 cezarów.
Pan od muzyki to świetny film. Muzyka jest poprostu świetna!
"Le grand bleu" jeden z lepszych filomów, jakie w życiu widziałam. "Amelia" tez OK. "Les choristes" - fajna muzyka, film rozczulający. Ale i tak najlepsze filmy po francusku, aczkolwiek polskiego reżysera, to "Trzy kolory" i "Podwójne życie Weroniki". Nic nie może się z nimi równać. Kieślowskiego nikt nie pobije;-))
tak, słyszałem, ze 'w rytmie serca' jest warty zobaczenia, a co znaczy dokładnie tytuł???Bo mój francuski narazie raczkuje:) Ja już dwa razy widziałem 'Caché' Michela Haneke, którego filmy sobie bardzo cenię, choć ten ostatni najbardziej. Polecam!
ja bym to przetlumaczyla "moje serce bic przestalo". na prawde polecam ten film!
a do "cache" tez sie przymierzam jak uda mi sie zdobyc ten film:)
super
Moi faworycie to Amelia, Je reste i L'animal-to troche starszy film;)
Czy wie ktoś może jaki tytuł ma piosenka grana przez Niego i Irene na pianinie?? slodka.trzpiotka@gmail. com Załączam pozdrowienia
ja zdecydowanie najbardziej lubię "8 kobiet" ten specyficzny klimat i piosenki w wykonaniu najlepszych francuskich aktorek, naprawdę świetny. No i oczywiście "Amelia", którą uwielbiam.
Witam wszystkich!
Mam jedną sprawę: rozpaczliwie szukam tytułu lub reżysera filmu francuskiego, który widziałam kilka lat temu w "Kocham kino". Jest to kino absurdu, gdzie bohaterowie i ich funkcjonowanie skrajnie odbiegają od powszechnie panujących zasad. Dla przykładu mogę podać fragment filmu, gdzie bohaterowie siedzą przy stole na sedesach, a następnie, przepraszając, idą do toalety coś zjeść. Jeśli ktoś widział ten film, z pewnością go pamięta, dlatego bardzo proszę o odpowiedź.
w takim razie zapraszam na strone o Louisie de Funesie

http://funes.ovh.org
Madame Irma
Les Bronzés
Demandez la permission aux enfants
Camping

no i Bienvenue chez les Ch'tis- jak dla mnie wymiata :))
Ja tez lubie ten film ale nie moge nigdzie go kupic ani z netu sciagnac. Prosze o pomoc, o jakiegos linka gdzie mozna dostac ten film
chodzi mi o film "Irene"
Osobiście polecam 'La fille sur le pont'! Film jest rewelacyjny, pełen wdzięku, tajemniczości. Muzyka jest ujmująca i te czarno - białe zdjęcia. Gorąco polecam! A tak to jeszcze musical: 'Notre-Dame de Paris' --> w którym można odnaleźć piękną piosenkę 'Belle'.
Ensemble, c'est tout.
Deux jours a Paris.
(:
Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna