Wrażenia po maturze pisemnej :)

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 84
poprzednia |
Pisałam podstawę, pierwsze zadanie do bani, praktycznie strzelałam, tekst o królikach xD Masakra :| Z resztą już lepiej. Ogólnie słuchanie było jakieś ciche. Jak zawsze słuchanie to moja pięta achilesowa, więc poszło średnio. (W prawda fałsz pamiętacie co mieliście?) Czytanie spoko. Formy wypowiedzi banalne ;)
Słuchanie - masakra.. Czytanie - średnie, pisanie - dość łatwe.

Ja mam tak:
Zad. 1 - E, B, C, A, F
Zad. 2 - F, F, V, V, V
Zad. 3 - C, A, A, B, B
Zad. 4 - B, E, C, F, H, A, G
Zad. 5 - D, B, C, A, B, D, C
Zad. 6 - V, F, F, V, F, V

Pewnie będzie masakra..:(
Na pewno nie było tak źle :D
a czytanie o czym?
Pisanie i czytanie rzeczywiście proste - natomiast słucha taki sobie - zobaczymy na wyniki w czerwcu :) Bądźmy dobrej mysli :)
Jedno było o obrazie, inne o dzieciach i o tym, co im zabrania religia i takie tam, no i jeszcze był psychotest..
Nenusia, a spisałaś sobie może odpowiedzi?
.............................
Nathalie, jak poszło?
Załamka...
Błagam niech ktoś napisze swoje odpowiedzi:(
E tam, tak mówicie a na pewno zdacie :D
Nie za bardzo pamiętam swoje odpowiedzi, ale w pierwszym prawda-fałsz wzięłam FFFFP (mądrze xP ale jakoś tak mi tylko pasowało) To drugie prawda - fałsz mam chyba tak samo jak Ty. Psychotest był dla mnie prosty, ogólnie czytanie było ok. Króliki porażkowe :) A o Miss France gdzie odbyły się wybory, pewnie w tym Poitres? (wziełam Picardia, ale było przecież jasno, że ta miss "vient de Picardie", wziełam to po tego Poitrine w ogóle nie usłyszałam...:|) U mnie okna były pozamykane, za to rozpraszały mnie hałasy z korytarza, zdających usnty niemiecki ;/
Odp będą pewnie gdzieś w internecie koło 15, ale uwaga bo często są błędy. :) Najlepiej sobie ściągnijmy arkusze z cke.edu.pl i razem rozwiążemy xD
Błagam a rozszerzenie????
Picardia - eh, też to dałam. :/
a ten pierwszy strój w tym o Miss, to jaki zaznaczyłaś? Ja sukienkę jakąś tam.;/
myślę,że nie ma co panikowac - ale ja z tego stresu nawet nie pamiętam odpowiedzi :)
Będzie dobrze Nathalie. A jakie mieliście wypracowania?;>
Takie 30% raczej nie jest za specjalnie satysfakcjonujące ;) Marzyło mi się ponad 90, ale w życiu warszawy ;>
:(:(:(
a jak trzeba pisać maila? Ja nie miałam pojęcia, więc zaczęłam Chère Marie i na koniec dałam zwrot En attendant, je t'embrasse, XYZ.. I się boję, że mi odejmą za formę. ;/
ja też sukienkę bodajże to było "une robe courte"
W mailu nie dają za formę tylko poprawność gramatyczną, wydaje mi się, że dobrze napisałaś, każdy pisze maile jak chce :D Ja dałam na początku Salut Audrey, na końcu tylko XYZ
Mail jak list, ale chyba bez miejsca, daty. Sama nie wiem, ale zaraz sprawdzę :D
uff.. a w czytaniu, co było coś tam, jak autor przedstawił tekst, to co masz? Ja zaznaczyłam, że w sposób obiektywny..
Oo, właśnie nie napisałam ani daty, ani miejsca. ^^
to dobrze.;d
A w liście można było napisać fikcyjne nazwisko rodziny u której się będzie pracować? Kurdde tylko dałam chyba z 's' na końcu (Les Duponts :D) myślićie, że jest takie nazwisko? ^^
W książce do Delfów mam gotowy schemat z polami na samej górze po lewej na adresata, odbiorcę (adresy mailowe), datę i tytuł, ale nie sądzę, żeby tego wymagali.
Dalej jest już jak zwyczajny list. :)
z pierwszego arkusza zdziwie sie jesli nie bedzie 100%

drugi to porazka, sluchania masakra, zwlaszcza drugie i trzecie, czytanie to jeszcze wiekszy dol.. wszystko mi pasowalo w kazdym...

zart jakis zrobili ;/
chyba można sobie wymyślać, ale nie wiem. ^^
ja napisałam po prostu: je travaillerai chez une famille française. :p
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 84
poprzednia |